Keystone logo

19 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت پایدار 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات پایدار
 • مطالعات اقتصادی پایدار
 • مدیریت پایدار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات پایدار (19)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت پایدار

  هنگامی که یک دانش آموز ابتدا به یک دانشگاه یا کالج وارد می شود، احتمالا او یک مدرک کارشناسی را دنبال می کند. مدرک لیسانس یکی از محبوب ترین دوره های کارشناسی است. این می تواند یک دانش آموز تمام وقت برای چهار تا پنج سال کامل شود.

  مدرک لیسانس در مدیریت پایدار چیست؟ این برنامه آموزشی دانشجویان را برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی آماده می کند. این دوره ها ممکن است از یادگیری مشارکتی، آموزش گام بردار حل مسئله، سخنرانی ها و کارهای میدانی برای کمک به دانش آموزان در ساخت مهارت های لازم استفاده کنند. مدیریت پایدار می تواند مسائل جهانی و محلی را در بر گیرد. نمونه هایی از دوره های ممکن است دانشجویان باید مقدمه ای برای پایداری، تغییر آب و هوا و سازگاری، مصرف و تولید پایدار، و حل و فصل اختلاف و مذاکره باشد.

  این نوع برنامه می تواند مهارت های مختلفی در شرکت کنندگان ایجاد کند. به عنوان مثال، آنها ممکن است جهت خدمات خود، تفکر انتقادی و مهارت های تصمیم گیری را تسریع کنند. این مجموعه گسترده ای از توانایی ها نه تنها آنها را حرفه ای تر می کند، بلکه می تواند زندگی شخصی خود را بیشتر موفق کند.

  هیچ هزینه ای برای مدرک لیسانس وجود ندارد. ممکن است به دانشگاه، برنامه، مدت زمان برنامه و سال بستگی داشته باشد. متقاضیان می توانند با در اختیار داشتن یک دانشگاه مستقیما از آموزش و پرورش مطلع شوند.

  لیسانس مدیریت مداوم می تواند دانش آموزان را برای کارهای محیط زیستی، شرکتی یا سیاسی آماده کند. بعضی از فارغالتحصیلان ممکن است به مدیران پایدار، سیاستگذاران، افراد انسانی، هماهنگکنندگان طرح های سبز، افسران مسئول مسئولیت اجتماعی و تحلیلگران تحقیق تبدیل شوند. محققان دیگر می توانند از این مبحث آموزشی بعنوان یک بلوک شروع برای تحصیل بیشتر استفاده کنند. شغل دقیق در دسترس یک فرد بستگی به تجربه کاری و تحصیلات قبلی دارد.

  این نوع آموزش در سراسر جهان در دسترس است. بسیاری از دانشگاهها حتی دوره های آنلاین را ارائه می دهند که به این معنی است که محل تحصیل دانشجو مهم نیست. آماده دریافت اطلاعات بیشتر در مورد برنامه؟ برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.