Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 33 درجه های کارشناسی که در مدیریت کارآفرینی 2023

33 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت کارآفرینی 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از دانش آموزان تصمیم به دنبال مدرک لیسانس در مدیریت کارآفرینی به منظور کشف علاقه در شروع کسب و کار خود و یا سرمایه گذاری در شرکت های در حال رشد. درجه دانش آموزان می دهد یک پایه محکم در کسب و کار و مفاهیم مالی لازم برای تبدیل شدن به کارآفرینان که می تواند در پیدا کردن و حمایت از شرکت های جدید امیدوار کننده.

کارشناسی در مدیریت کارآفرینی چیست؟ برنامه مدرک کارشناسی در مدیریت کارآفرینی یک دوره مبتنی بر پروژه از مطالعه است که دانش آموزان می آموزد روند شروع و یا سرمایه گذاری در کسب و کار جدید است. شرکت کنندگان یاد بگیرند که چگونه به پیش بینی فرصت خوبی برای توسعه و روش انتقال این کسب و کار بالقوه به سرمایه گذاری پر سود. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به تمرکز بر روی فن آوری راه اندازی سرمایه گذاری، نوآوری در شرکت و یا توسعه در کشورهای در حال در حال ظهور، در میان دیگر تلاش های کارآفرینی.دانش آموختگان دارای مهارت برای تبدیل شدن به موفق صاحبان کسب و کار و سرمایه داران سرمایه گذاری در صنایع که آنها علاقه.

دانش آموزان پیدا درسی مدیریت کارآفرینی آنها را برای همکاری لازم برای شروع یک کسب و کار جدید و یا هماهنگی سرمایه گذاران آماده. کار پروژه با سایر شرکت کنندگان دانش آموزان با مدیریت، کار تیمی و جنبه های قانونی و فنی توسعه را فراهم می کند.

زمان و درسی مورد نیاز به کسب این مدرک برای برنامه های فردی متفاوت است. به طور کلی، برنامه مدرک کارشناسی را تا چهار سال برای تکمیل. هزینه برنامه همچنین در سراسر نهادهای متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر باید هر موسسه تحقیقاتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعدادی از دوره های در برنامه و الزامات شهریه مرتبط.

مهارت ها و تجربه را از طریق تحقیق، ترم و مدیریت پروژه های در برنامه کارآفرینی مربوط به فرصتهای شغلی بسیاری را در کسب و کار و سرمایه گذاری است به دست آورد.دانش آموختگان دارای ابزار برای موفقیت شرکت خود و یا رشد حمایت در کسب و کار تاسیس یافت. فن آوری راه اندازی رونق متکی بر سرمایه گذاران و کارآفرینان حمایت می تواند در حال رشد شرکت های فن آوری برش لبه فراهم می کند. پیشرفت در سازمان تاسیس نیز نیاز به سرمایه گذاران و ارشاد کارآفرینی. درجه نیز به مشاغل در مدیریت کسب و کار، مقامات مشاوره، مشاوره مالی و توسعه بین المللی منجر می شود.

دانش آموزان آینده نگر می تواند بیشتر در مورد برنامه های رشته مدیریت کارآفرینی با جستجو پایگاه داده گسترده ما از مدارس یاد بگیرند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کارآفرینی
  • مدیریت کارآفرینی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (33)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه