BACHELORSTUDIES

‏ مقایسه کنید 2‏ مدرک کارشناسی را مدیریت کیفیت

یک دوره مطالعه که به طور معمول چهار سال طول می کشد تا کامل، مدرک لیسانس خود را یکی از درجه ترین اعطا دلیل آن است که اغلب مورد نیاز به ادامه تحصیل است. برنامه از این طبیعت در علم، هنر، ریاضی، علوم انسانی و یا تعدادی از مناطق دیگر از مطالعه تمرکز می کنند.

مدرک لیسانس در مدیریت کیفیت چیست؟ این نوع از درجه به دانش آموزان اطلاعات بیشتر در مورد کنترل کیفیت. از طریق کلاس ها مانند مهندسی کیفیت، ایمنی صنعتی، کنترل فرایند آماری، سیستم های کیفیت، اقتصاد کیفیت، نظارت پس از بازار و حسابرسی برای کیفیت، دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای افزایش بهره وری برای تولید و یا شرکت صنعتی یاد بگیرند. درجه بعضی از کارشناسی با این منطقه تمرکز را یک رویکرد کلی تر به مدیریت کیفیت.

داشتن مدرک در مدیریت کیفیت برای بسیاری از دانش آموزان مفید است، زیرا کارفرمایان آنها قادر به کمک به حفظ درجه اعتبار بالا شرکت از طریق تضمین کیفیت در عمق نشان می دهد. بسیاری از موقعیت های ورود به سطح و اواسط مدیریت نیاز مدرک کارشناسی.

همانطور که شما در نظر دنبال این درجه، شما نیاز به در نظر گرفتن هزینه. شهریه می توانید تا حد زیادی بر اساس مدرسه و دانش آموز متفاوت است. به عنوان مثال، یک دانشگاه در ایالات متحده ممکن است هزینه های مختلف برای دانش آموزان در دولت، دانشجویان خارج از کشور و دانشجویان بین المللی.

هنگامی که شما یک کارشناسی در مدیریت کیفیت، شما ممکن است آماده برای شروع یک حرفه ای امیدوار در تعدادی از زمینه های باشد. بازرس کنترل کیفیت و مشاور مدیریتی دو عنوان مشترک برای فارغ التحصیلان با این یا درجه مشابه هستند. بسیاری از شرکت هایی که تولید یک محصول نیاز به مهندسان تضمین کیفیت.این درجه را نیز می تواند شما را در آمادگی به دنبال مدرک کارشناسی ارشد، که ممکن است به پست های مدیریتی در یک میدان مشابه منجر شود.

آیا شما احساس می این برنامه برای شما مناسب است؟ جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

 

2نتایج درمدیریت کیفیت Filter

لیسانس مدیریت کیفیت

University of Technology
کارشناسی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
4&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
روسی
پردیس دانشگاهی

هدف از این آموزش ، آموزش متخصصان با مهارت و مهارت برای تجزیه و تحلیل کیفیت کار و خدمات است. اقدامات ویژه ای را برای تأثیرگذاری بر روند تولید از نظر تضمین بالاترین رتبه بندی با ...

اطلاعات بیشتر

دیپلم اروپا از مطالعات عالی کیفیت، ایمنی، محیط زیست

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
کارشناسی
<
تمام وقت
فرانسوی
آنلاین

سازمان تولید صنعتی شرکت ها و به ویژه SMEs / SMI ها نیاز به کسب مهارت های جدید در زمینه های مرتبط دارد که در آن محدودیت های قانونی و نظارتی قوی تر شده است: کیفیت، ایمنی و محیط ...

اطلاعات بیشتر