Keystone logo

1 کارشناسی برنامه ها که در روابط عمومی مد 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مد
 • روابط عمومی مد
رشته های تحصیلی
 • مد (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در روابط عمومی مد

   کارشناسی در مد PR است برای دانش آموزان که علاقه مند به مد بالا و روابط عمومی، که، هنگامی که ترکیب، ترجمه به ترویج نام تجاری مد و یا علامت های تجاری از طریق انواع رسانه های بازاریابی خلاق هستند. فرصت های متعدد برای این نوع از برنامه هر دو سطح ملی و بین المللی وجود دارد.

   کارشناسی در مد PR چیست؟ برنامه ترکیب درسی عملی در تجارت مد و بازاریابی با دست در کارآموزی در صنعت. دوره سال اول نمونه برای این برنامه شامل مقدمه به روابط عمومی و رسانه در صنعت مد، مقدمه برای طراحی و فرهنگ، و ارتباطات دیجیتال تصویر مد. دوره های Upperclass ممکن است شامل یک ظاهر طراحی شده، نام تجاری، و بازاریابی خلاق. این برنامه اغلب در یک سری از پروژه های بسیار منحصر به فرد، کارآموزی، و توسعه نمونه کارها به اوج می رسد.

   هزینه این برنامه توسط موسسه و محل متفاوت است، و ترم به طور معمول سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل است.این مهم است که برای دانش آموزان آینده نگر به تحقیق مدرسه کاملا مطمئن شوید برنامه ارائه شده متناسب با اهداف خود.

   بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید کارشناسی در مد PR درجه اول به دلیل آنها می خواهند به کار در یک میدان خلاق و پویا. داشتن این مدرک یک پایه محکم از اصول صنعت و اش Segue به دنیای مد، است که بسیار مشکل برای شکستن به فراهم می کند.

   فارغ التحصیلان لیسانس در مد PR اشتغال در زمینه روزنامه نگاری مد، خرید، مدیریت خرده فروشی، و بازاریابی مد آوردهاند. خانه مد برگزاری این نوع درجه در خصوص بالا است. می مواضع بی شمار در صنعت طراحی مد است که یک دانش آموز می تواند با این درجه زیر کمربند خود را پر کنید، مدیر ویژه ترین PR یا مدیر بازاریابی وجود دارد. به طور خلاصه، به شما خواهد شد مدیریت شهرت یک طراح، خانه طراحی، و یا با نام تجاری.

   کلاس های می تواند انجام شود یا تمام وقت یا پاره وقت در هنگام کار به سمت این درجه.اگر شما در حال دائم کار پاره وقت، دوره های آنلاین ممکن است یک گزینه خوب است. به استثنای کارآموزی، بسیاری از دانشگاه ها ارائه بسیاری از کلاس های خود را در یک ماژول از راه دور آموزش. برای پیدا کردن مدرسه برای شما مناسب، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.