Keystone logo

33 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش مربیگری ورزشی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات ورزش و ورزش
  • مربیگری ورزشی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات ورزش و ورزش (33)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش مربیگری ورزشی

لیسانس علوم معمولا طول می کشد تا سه تا پنج سال به اتمام برسد بسته به نیازهای نهاد، فضای تمرکز و اولویت دانش آموزان. این درجه معمولا به رشته های مرتبط با علم کمک می کند.

مدرک لیسانس در مربیگری ورزشی چیست؟ این ناحیه تحصیلی به نام زوج نامیده می شود: کارشناسی ارشد در رهبری ورزشی و کارشناسی علوم ورزشی در مربیگری. صرف نظر از نام، اکثر برنامه ها یک هسته علوم ورزشی با گزینه های مربیگری ارائه می کنند. دوره های موجود ممکن است شامل تئوری و روش های مربیگری، آمادگی و تمرین تناسب اندام، روانشناسی ورزشی و فعالیت های ورزشی باشد. شما ممکن است علم پشت سرپرستی را بدست آورید، مهارت ها و دانش لازم را برای بهبود ورزشکاران و تیم های فردی با استفاده از روانشناسی، فیزیولوژی و بیومکانیک عملکرد ورزشی یاد بگیرید.

شما احتمالا به دست آوردن مهارت های کلیدی کارفرمایان در همه چیز از ارتباطات به مدیریت شرکت ها و همچنین صنعت ورزش به دنبال. مهارت ها عبارتند از: رهبری، پاسخگویی و کار گروهی.

هزینه حضور در یک دانشگاه چهار ساله می تواند بسته به طول دوره ها، حوزه تحصیل و برنامه درسی متفاوت باشد. بسیاری از مدارک به صورت آنلاین در نرخ ارزان تر ارائه می شوند. اداره پذیرش در انتخاب شما باید بتواند اطلاعات دقیقتری در مورد هزینه های تحصیل به شما بدهد.

بسیاری از مسیرهای شغلی شما ممکن است بخواهید پس از فارغ التحصیلی دنبال کنید. بسیاری از دانش آموزان خود را به سمت تبدیل شدن به معلمان آموزش فیزیکی و بهداشتی می کشند. اگر مربیگری یا آموزش به نظر جذاب نیست، در نظر بگیرید که به عنوان یک مدیر ورزشی یا یک مدیر ورزشی تناسب اندام مطالعه کنید. شما حتی ممکن است بتوانید به عنوان یک فیزیولوژیست ورزشی تمرین کنید که در آن به بررسی نحوه واکنش افراد بدن و سازگاری با فعالیت بدنی می پردازید تا به بهبود سطح تناسب اندام یا پیشگیری و درمان بیماری کمک کنید.

اینترنت کلاس کلاس مجازی را گسترش داده است تا بسیاری از زمینه های مطالعه را پوشش دهد. مزایای زیادی برای کسب مدرک آنلاین وجود دارد. راحتی برنامه انعطاف پذیری سخت است. این نیز به شما اجازه می دهد تا از هر نقطه از جهان تا زمانی که شما می توانید به اینترنت متصل شوید مطالعه کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.