Keystone logo

56 کارشناسی برنامه ها که در مشاوره 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم اجتماعی
  • مددکاری اجتماعی
  • مشاوره
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مشاوره

مدرک کارشناسی نوع اول از تحصیلات دانشگاهی که بسیاری از دانشجویان دریافت می باشد. این ممکن است به صورت خوان و یا حرفه ای و اغلب در را باز برای بسیاری از دانش آموزان به اولین شغل با درآمد بالا است. کارشناسی اولین گام به سوی هر آموزش عالی یک دانش آموز ممکن است بخواهید است.

مدرک لیسانس در مشاوره چیست؟ این درجه ارائه می دهد مشاوره دانش آموزان، مدیریت و کلاس کسب و کار. مفاهیمی مانند اقتصاد و مدیریت کسب و کار تاکید طوری که دانش آموزان قادر به کمک به کسب و کارهای اجرای موثر تر پس از فارغ التحصیلی خواهد بود. دانش آموزان همچنین در کلاس های حسابداری و بازاریابی است. است که گزینه ای برای مطالعه بین المللی با این برنامه وجود دارد. بعضی از مدارس در خارج از کشور قرار دارد و یا ارائه ترم ارز به طوری که دانش آموزان می توانند در مورد کسب و کار جهانی یاد بگیرند. در آخرین ترم تحصیلی خود، دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید به تخصص در زمینه هایی از قبیل منابع انسانی و یا امور مالی.

فارغ التحصیلان یک برنامه مشاوره معمولا مهارت های مدیریت خوب، به خصوص مدیریت زمان داشته باشد. آنها همچنین ارتباطات و حسابداری مهارت خوبی داشته باشد. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است فرصت ها برای کار های بین المللی مانند.

برنامه مشاوره به طور متوسط ​​حدود سه سال به طول می انجامد و در هزینه بر اساس محل و مدرسه متفاوت است. دانش آموزان ممکن است کلاس های آنلاین، که معمولا ارزان تر پیدا کنید. قبل از ارتکاب به یک برنامه، دانش آموزان باید آن را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید آن را متناسب با هر دو حرفه ای خود و اهداف شخصی.

پس از دریافت مدرک لیسانس در مشاوره، دانش آموزان ممکن است کار در بسیاری از بخش های جهان کسب و کار پیدا کنید. آنها می توانند به عنوان امور مالی، مشاوران منابع شرکت و یا انسان و یا به عنوان مشاوران برای یک شرکت روابط عمومی کار می کنند. علاوه بر این، آنها ممکن است تحلیل گران مالی و یا افسران استخدام و یا پیدا کردن کار به عنوان بازاریابی یا تبلیغات مدیران. برخی از دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید برای باز کردن سازمان های مشاوره خود و کار با کسب و کار در زمینه های تخصصی.

اخذ مدرک لیسانس می تواند دانش آموزان را در مسیر موفقیت آمیز شروع می شود. برای پیدا کردن مدرسه برای شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.