Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات آسیا 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • مطالعات منطقه ای
 • مطالعات آسیا
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (18)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات آسیا

  یکی از محبوب ترین برنامه های آموزشی دانشگاهی تحصیلات عالی، یک مدرک لیسانس به طور معمول طول می کشد حدود چهار تا شش سال برای یک دانش آموز تمام وقت برای تکمیل. به طور کلی، آن را در زمینه های مختلفی از تحصیل ارائه می دهد و به دانش آموزان اجازه می دهد تا پس از فارغ التحصیلی حرفه ای را دنبال کنند یا به مطالعه پیشرفته تر ادامه دهند.

  دانشجوی کارشناسی در مطالعات آسیایی چیست؟ مانند سایر مطالعات منطقه ای بین المللی، این برنامه درجه اغلب در یک منطقه خاص تمرکز می کند و می تواند گزینه خوبی برای دانش آموزانی باشد که علاقه مند به نقش بزرگتر منطقه ای در عرصه جهانی هستند. دانش آموزانی که به دنبال یک مدرک لیسانس در مطالعات آسیایی هستند، معمولا یک منطقه تمرکز را انتخاب می کنند، مانند سیاست، زبان، تاریخ و یا فرهنگ، و در برخی از برنامه ها ممکن است یک منطقه را نیز مشخص کند، مانند آسیای جنوب شرقی. این درجه ممکن است شامل مطالعات چند رشته ای باشد و فارغ التحصیلان نیز می توانند درک کنند که جایگاه آسیا در یک جهان جهانی، پایه و اساس است.

  دانش آموزانی که مدرک لیسانس را در تحصیلات آسیایی کسب می کنند، معمولا مهارت های دیپلماسی، تجزیه و تحلیل و آگاهی فرهنگی را به دست می آورند. این مهارت ها اغلب در دوران جهانی شدن بحرانی هستند، در حالیکه فرهنگ های متنوع بدون نیاز به داشتن درک کامل از این که هر کدام از آنها چگونه عمل می کنند، گرد هم می آیند.

  هزینه تکمیل لیسانس در مطالعات آسیایی بستگی به جایی که دانشجو زندگی می کند و نوع موسسه آموزشی ارائه شده درجه متفاوت است. دانشگاه های خصوصی به طور معمول بیش از مدارس دولتی یا دولتی هزینه می کنند. دانش آموزان نیز ممکن است برای برنامه تحصیلی یا تخفیف واجد شرایط باشند.

  دانش آموزان مهارت و دانش با یک لیسانس در مطالعات آسیایی، می توانند به تعدادی از حرفه ها مانند مشاور سیاست بین المللی، دیپلمات، مربی، مربی و غیره باز گشتند. به عنوان مقامات در یک منطقه خاص، فارغ التحصیلان اغلب به سمت بالا تصمیم گیری نیاز دارند که نیاز به دانش گسترده ای از یک منطقه و توانایی به اشتراک گذاشتن این دانش با دیگران است.

  بسیاری از مدارس مدرک لیسانس در مطالعات آسیایی را ارائه می دهند و ممکن است گزینه های آنلاین برای دانش آموزانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر تر دارند یا دچار مشکلی در سفر به مکان فیزیکی باشند وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.