Keystone logo

51 کارشناسی برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات آمریکا 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
  • مطالعات آمریکا
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (51)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات آمریکا

مدارک لیسانس پایه ای برای استخدام ماهر یا تحصیلات بیشتر فراهم می کند که منجر به حرفه ای حرفه ای می شود. بعضی از دانش آموزان سال به سال تحصیل می کنند، در حالی که دیگران تابستان را برای صرف وقت با خانواده یا کار فصلی کار می کنند.

شما ممکن است کنجکاو باشید، یک لیسانس در مطالعات آمریکایی چیست؟ اکثر این برنامه ها بر مبنای رویکرد مبتنی بر تحقیق برای درک تاریخ و فرهنگ ایالات متحده تمرکز می کنند. دانش آموزان به طور کلی موضوعاتی مانند زبان، علوم انسانی و روابط بین الملل را تجزیه و تحلیل می کنند. فرهنگ عامه، اقلیت های قومی و مذهب نیز ممکن است در برنامه درسی باشد. برنامه ها در مکان های مختلف در سراسر جهان ارائه می شوند، اما بسیاری از آنها بخشی از وقت خود را در یک دانشگاه در ایالات متحده می گذرانند.

کسانی که از کشورهای دیگر هستند معمولا مهارت های انگلیسی خود را از طریق مطالعات خود تقویت می کنند. دانشجویان آمریکایی و خارجی به طور معمول اغلب کنجکاوی خود را با یک درک رضایت بخش از ایالات متحده و مردم آن را تحسین می کنند. علاوه بر این، تدابیر جمع آوری و ارائه اطلاعات برای فارغ التحصیلان برای فرصت های شغلی بالا پرداخت می شود.

هر موسسه آموزش عالی دارای ساختار قیمت خود است. دانشجویان باید قبل از ثبت نام در یک برنامه، هزینه تحصیل و هزینه های آنها را بررسی کنند. برخی از افراد واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی و وام می باشند.

فارغ التحصیلان مطالعات آمریکایی که قصد دارند برای شرکت هایی در آمریکای لاتین، اروپا، آسیا یا آفریقا کار کنند که با ایالات متحده کار می کنند، اغلب نسبت به موفقیت در تجارت بیشتر از دیگران آمادگی دارند. روزنامه نگاران می توانند با درک واقعیت های امروز در حوزه های بزرگترشان، کار بیشتری را در گزارش اخبار و گفتگو با داستان ها انجام دهند. برخی از فارغ التحصیلان می توانند به عنوان دیپلمات ها و افسران اطلاعات استخدام شوند.

مؤسساتی ارائه آموزش های سنتی یا آنلاین با کیفیت در مکان های مختلف در سراسر جهان وجود دارد. اگرچه کار سخت و دلسوزی برای کسب مدرک لیسانس به دست می آید، اگر از انتخاب شما مهم تر است، به شما علاقه مند می شوید. برای دنبال کردن برنامه خود به زیر مراجعه کنید و به طور مستقیم به دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود با پر کردن در شکل سرب