Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 19 درجه های کارشناسی که در مطالعات اسب 2023

19 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اسب 2023

بررسی اجمالی

لیسانس درجه یک نوع رایج از مدرک کارشناسی، و توسط دانش آموزان استفاده برای کمک به آنها رسیدن به یک کار موفق. این درجه به طور معمول در عرض چهار سال به پایان رسید.

مدرک لیسانس در مطالعات اسب چیست؟ دو آهنگ محبوب است که دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به دنبال در مطالعات اسب وجود دارد. آهنگ علوم فوکوس خواهد دانش آموزان را برای ادامه در دامپزشکی. برنامه ای است که در مدیریت و آموزش تمرکز دانش آموزان را برای یک حرفه ای کسب و کار با اسب آماده کند. در سطح کارشناسی، دانش آموزان آموزش گسترده در مهارت های اولیه مانند ترکیب و ریاضی دریافت خواهید کرد. آنها همچنین دوره های اختصاصی تر، مانند حسابداری، سوارکاری پایه و تازه کار، آموزش اسب، تولید اسب، قانون اسب، مدیریت محصول و انواع اسب سواری و مهارت پریدن مطالعه است.

در حالی که بسیاری می توان در مورد اسب از طریق صرف وقت کار با آنها را به دست، مدرک لیسانس در مطالعات اسب کمک خواهد کرد دانش آموز به دست آوردن درک گسترده تر و علمی تر از حیوانات، منجر به فرصت های شغلی بیشتر. درجه همچنین می توانید دانش آموزان را برای سختی های حرفه ای مرتبط با کسب و کار از حیوانات مدیریت آماده کمک کند.

هزینه مدرک لیسانس در مطالعات اسب تا حد زیادی متفاوت خواهد بود بسته به طول مدت زمان لازم برای تکمیل دوره، چه دانشگاه حضور داشتند، و چه آن کشور دانشگاه در واقع شده است. تماس با مدارس با برنامه های که مورد علاقه شما برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های .

بسته به رشته و انتخاب شده، مدرک لیسانس در مطالعات اسب می تواند دانش آموزان را برای انواع مشاغل آماده کند. با یک پس زمینه های علمی، دانش آموزان می توانند در دفاتر دامپزشکی و یا در انبارها و اصطبل به عنوان دستیاران کار.با یک پس زمینه کسب و کار، دانش آموزان قادر به تبدیل شدن به یک مربی، مربی و یا سوار انبار بدهید خواهد بود. همچنین موقعیت های موجود در شرکت های بیمه مربوط به اسب سواری، اوقات فراغت و مشاوره وجود دارد.

مدرک لیسانس در مطالعات اسب می تواند به شما کمک کند دنبال کار رویایی خود را یا استفاده به عنوان سنگ پله به یادگیری بیشتر. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از آموزش، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم زیستی
  • علوم دامی
  • مطالعات اسب
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (19)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه