Keystone logo

80 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات انگلیسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات زبان
 • مطالعات انگلیسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (80)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات انگلیسی

  دانش آموزان پس از تکمیل یک برنامه پس از یک دوره متوسطه در کالج یا دانشگاه، مدرک کارشناسی را دریافت می کنند. این درجه کار را برای دانش آموزانی که به دنبال مدرک پیشرفته هستند و یا به دنبال استخدام پس از فارغ التحصیلی هستند، فراهم می کند.

  دانشجوی کارشناسی در مطالعات انگلیسی چیست؟ این برنامه بر مطالعه ادبیات انگلیسی، فرهنگ و زبان تمرکز دارد. دستورالعمل کلاس درس معمولا به خواندن و تجزیه و تحلیل متون نوشته شده به زبان انگلیسی متمرکز است. ممکن است تاکید زیادی روی مطالعه ادبیات از کشورهای مانند امریکا، آفریقای جنوبی، بریتانیا، اسکاتلند، ایرلند و کانادا وجود داشته باشد. دانش آموزان ممکن است متون تاریخی و تاریخی ادبیات را مطالعه و مقایسه کنند. این برنامه ممکن است کلاس های زبان، مطالعات ادبی، زبان شناسی و مطالعات فرهنگی ارائه دهد. علاوه بر این، شرکت کنندگان همچنین می توانند دوره های لفاظی، ترکیب و نوشتن را برگزار کنند. برخی از کالج ها اجازه می دهند که شرکت کنندگان در خارج از کشور تحصیل کنند. دانش آموزان خود را در فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان غوطه ور کرده اند.

  دانش آموزانی که در لیسانس در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده اند مهارت های زیادی را در زمینه خلاقیت، تجزیه و تحلیل و ارتباط برقرار می کنند. این مهارت های ترکیبی می تواند به آنها کمک کند که اشتغال زایی را به دست آورند و زندگی شخصی خود را غنی سازی کنند.

  هزینه دریافت لیسانس در مطالعات انگلیسی متفاوت از کالج تا کالج است. تحقیق در مورد مدارس اگر منافع می تواند از مزایای زیادی برخوردار باشد. دانش آموزان باید یکی را انتخاب کنند که متناسب با اهداف تحصیلی و حرفه ای آنها باشد.

  حرفه ای های حرفه ای معمولا برای فارغ التحصیلان با کارشناسی در مطالعات انگلیسی فراوان است. آنها ممکن است در زمینه های سنتی مانند آموزش در موسسات آموزشی خصوصی یا دولتی کار کنند. علاوه بر این، فرصت های شغلی در زمینه نوشتن، روزنامه نگاری و انتشارات وجود دارد. مسیرهای متنوعی وجود دارد که غیر سنتی هستند. به عنوان مثال، فارغ التحصیلانی هستند که در زمینه بازاریابی، روابط عمومی، تبلیغ و بازیگری مشغول به فعالیت هستند. مدرک کارشناسی در مطالعات انگلیسی باز می شود تا به طیف گسترده ای از مشاغل.

  با ثبت نام در کلاس های آنلاین می توانید یک لیسانس در مطالعات انگلیسی را از هر جای دنیا دریافت کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.