Keystone logo

72 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات بین الملل 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات بین الملل
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (72)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات بین الملل

  حتی اگر زمینه کارفرمای انتخاب شده شما قبلا یک مدرک لیسانس را قبول نکرده باشد، کارفرمایان بیشتری و بیشتر از متقاضیان درخواست می کنند که یکی از آنها را برای یک موقعیت در نظر بگیرند. مدرک کارشناسی بیش از یک مورد است؛ این چگونگی کسب مهارت و دانش لازم برای موفقیت در حرفه شما است.

  آیا منافع خود را همیشه در سراسر جهان پراکنده و شامل فرهنگ های دیگر؟ مدرک لیسانس در مطالعات بین المللی راه عالی برای ترجمه ی علاقه ی جهانی به موفقیت حرفه ای است. لیسانس در مطالعات بین المللی چیست؟ این یک مسیر تحصیلی است که از طریق آن شما ممکن است در مورد طیف وسیعی از رشته ها، از جمله سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، با آن روبرو شوید و بتوانید با دانش و توانایی هایی که شما برای ایجاد تغییر و شکوفایی در جهان وابسته به امروز جامعه.

  در طول دوره مطالعات شما، می توانید مجموعه ای از مهارت ها را بدست آورید که می توانند نه تنها حرفه شما بلکه زندگی شما را نیز تامین کنند. این ممکن است شامل مهارت های ارتباطی پیشرفته، توانایی تحلیلی جهانی که از طریق دیدگاه های مختلف آگاهی داشته باشد و درک روشنی از ارتباط درونی بین سیاست و فرهنگ جهانی باشد.

  هزینه تحصیل لیسانس خود را در مطالعات بین المللی بر اساس عوامل مختلف متفاوت خواهد بود. این شامل زمان لازم برای تکمیل مدارک تحصیلی، دوره تحصیل و هزینه تحصیل در مدرسه ای است که در آن شرکت می کنید و حتی کشور تحصیل می کنید.

  با یک لیسانس در مطالعات بین المللی، شما می توانید این فرصت را به دنبال انواع مختلف منحصر به فرد و شخصا پاداش های حرفه ای در سراسر جهان داشته باشد. شما ممکن است واجد شرایط کار در تعدادی از زمینه های مختلف، از جمله دانشگاه، دولت، دولت و غیر دولتی، و بخش خصوصی است. گزینه های حرفه ای معمولا شامل ارائه دهندگان کمک های بشردوستانه، مقامات مهاجرتی و گمرکی، دیپلمات ها، مدیران حمل و نقل، مدیران ارتباطات بین المللی، روزنامه نگاران و غیره هستند.

  یک لیسانس در مطالعات بین المللی در سراسر جهان در انواع مختلف از تنظیمات انعطاف پذیر، از جمله کلاس های سنتی، کلاس های آنلاین، و یا ترکیب ترکیبی از دو برنامه ارائه شده، و به طور معمول طول می کشد چهار سال برای تکمیل. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.