Keystone logo

45 کارشناسی برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات توسعه 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات توسعه
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (45)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات توسعه

پس از کسب مدرک دیپلم متوسطه خود، اگر مایل به افزایش فرصت های شغلی خود هستید، ممکن است در یک دوره کارشناسی ثبت نام کنید. این درجه دانش تخصصی و مهارت های شغلی را فراهم می کند که اغلب فارغ التحصیلان را برای کارفرمایان جذاب تر می کند. مدرک لیسانس همچنین دانشجویان را برای تدریس در رشته کارشناسی ارشد یا دکتری آماده می کند.

کارشناسی مطالعات توسعه چیست؟ این دوره آموزشی به دانش آموزان درباره پیچیدگی های رشد اقتصادی در جوامع یاد می دهد. این برنامه چند رشته ای است که دوره هایی مانند انسان شناسی، جامعه شناسی، جغرافیای جهان، جنسیت و توسعه و اقتصاد خرد را ارائه می دهد. در بعضی از موسسات، شما ممکن است یک منطقه جغرافیایی از جهان را انتخاب کنید که مایل به تمرکز آن هستید. شایان ستایش این برنامه با یک پروژه تحقیقاتی بزرگ است.

در یک برنامه کارشناسی در برنامه های مطالعات توسعه، بسیاری از دانش آموزان مهارت های مدیریتی قوی و ارتباطی را به دست می آورند. آنها همچنین ممکن است مذاکرهکنندگان بهتر، قادر به درک مسائل پیچیده باشند. این مهارت ها در تمام بخش های زندگی بسیار ارزشمند است.

قبل از ثبت نام در برنامه کارشناسی مطالعات توسعه، مطمئن شوید که هزینه را درک می کنید. هر مدرسه دارای آموزش و پرورش و هزینه های خود است و بسیاری از عواملی هستند که هزینه ها را تحت تأثیر قرار می دهند. گزینه های خود را به طور کامل مطالعه کنید.

به عنوان یک فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در مطالعات توسعه، شما آماده خواهد شد در کارهای گوناگون حرفه ای کار کنید. انتخاب شما ممکن است شامل مدیر پروژه بین المللی، نویسنده مجاز، محقق دانشگاهی، برنامه توسعه برنامه های کمک های دولتی یا افسر یک سازمان غیردولتی باشد. شما ممکن است به عنوان یک هماهنگ کننده برنامه یا ارتباطات برای دولت هایی با دفاتر خارجی مانند کسانی که در سفارتخانه ها یا تأسیسات نظامی فعالیت دارند، تبدیل شود.

برنامه های کارشناسی در برنامه های توسعه توسط موسسات متعدد ارائه شده است. شما باید مدارس محلی و فرصت های خارجی را در نظر بگیرید. امروز شروع کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.