Keystone logo

49 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات جنسیتی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • مطالعات جنسیتی
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (49)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات جنسیتی

  دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیلات عالی هستند، ممکن است مدرک لیسانس خود را دنبال کنند. این درجه را می توان در بسیاری از زمینه های تحصیل در علوم و هنر بدست آورد و می تواند دانش آموزان را به حرفه های جدید و موفق تبدیل کند.

  یک لیسانس در مطالعات جنسیتی چیست؟ این زمینه ای است که به طور جامع جنسیت و جنسیت انسان را بررسی می کند. این ممکن است در مفاهیم از زمینه های مختلف مانند فلسفه، مطالعات مذهبی، اقتصاد، بهداشت عمومی و ارتباطات لمس کند. دانش آموزان می توانند به بررسی برخی از موضوعات مختلف در عمق، از جمله تاریخ و شکل گیری هنجارهای جنسیتی، نقش جنسیتی فرهنگی، نظریه های جنسیتی، ژنتیک و تولید مثل انسان.

  پیگیری تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی به دانش آموزان کمک می کند تا از طریق روش های مختلف. آنها می توانند انتظار داشته باشند که با بسیاری از روش های تحقیقاتی و سایر رشته ها آشنا شوند. تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی نیز همراه با مهارت های ارتباطی و کلامی و مکالمه ای تقویت خواهد شد.

  دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی در زمینه تحصیلات جنسیتی هستند می توانند در مورد جزئیات هزینه های تحصیل و زمان برنامه ای که برای تکمیل آن نیاز دارند، کنجکاو باشند. بهتر است اطلاعات مربوط به هزینه تحصیل و سایر هزینه ها را مستقیما از خود مدارس جستجو کنید. به طور معمول، مدرک لیسانس بین سه تا هفت سال طول می کشد تا تکمیل شود.

  چشم انداز حرفه ای برای کسانی که لیسانس در مطالعات جنسیتی کسب کرده اند می تواند بسیار متنوع باشد. فرصت هایی برای کسب حقوق معوقه مناسب در دنیای شرکت های بزرگ، سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی وجود دارد. عناوین حرفه ای شامل مدیر منابع انسانی، مدافع قربانی، مدیر برنامه، کارمند اجتماعی، معلم، مربی بهداشت عمومی، مشاور ارتباطات، مدیر سازمان حقوق بشر، صاحب کسب و کار، مدیر آژانس خدمات اجتماعی، مدیر برنامه و سازمان سازنده است.

  دوره ها در سطح محلی و بین المللی در دسترس هستند. بسیاری از برنامه ها نیز گزینه های آنلاین را به تناسب نیازهای یک دانشجوی دانشجویی گسترش می دهند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.