Keystone logo

74 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حقوقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • مطالعات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (74)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حقوقی

کارشناسی 'درجه یک برنامه از مطالعه است که اجازه می دهد تا افراد برای یادگیری عمیق در مورد یک منطقه خاص مورد علاقه در حالی که به دست آوردن دانش عمومی در بسیاری از مناطق دیگر از مطالعه است. این درجه بعد از دبیرستان است که معمولا در دانشگاه های ارائه شده است.

کارشناسی در قانون یک برنامه ای است که ممکن است مناسب برای کسانی که علاقه مند در امور قانونی است. کارشناسی در قانون چیست؟ این نوع از برنامه دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه با ارزش در قانون برای استفاده در صنعت قانونی، و یا به عنوان پیش ماده به مدرسه قانون است. دانش آموزان آموزش در بسیاری از قانون مناطق، از جمله مالکیت، قراردادها، حقوق اداری، شبه جرم، و کیفری و دادرسی مدنی دریافت خواهید کرد. دانش آموزان اغلب تخصص از منطقه مورد مطالعه در برنامه را انتخاب کنید. این ممکن است قانون خانواده، قانون سلامت، قانون بزرگ، و یا قوانین بین المللی باشد.

هنگامی که دانش آموزان یک برنامه کارشناسی در قانون کامل، آنها را با کیفیت مطلوب بودن از نظر قانونی فکر آمده است.دانش آموزان تفکر و مهارت حل مساله مهم است که به خوبی ترجمه به حرفه های دیگر توسعه. آنها همچنین یاد بگیرند ارزش نوشتن را به خوبی و با استفاده از منطق روشن و صادق باشید.

هزینه های مرتبط با مدرک لیسانس در رشته حقوق بسته به عوامل بسیاری، از جمله نهاد ارائه برنامه درجه، این منطقه از جهان که در آن نهاد قرار گرفته است، و مدت زمان کلاس. دانش آموزان باید همیشه می دانیم و درک مسئولیت مالی خود را قبل از ثبت نام.

فارغ التحصیلان از این برنامه ها در زمینه قانونی برای حرفه محدود نمی شود. کسب و کار باید با قوانین بدون توجه به مقابله که در آن واقع شده است، بنابراین شرکت در هر بخش از اقتصاد مورد نظر کارگران که در مسائل حقوقی آموزش داده است. با این حال، بسیاری از فارغ التحصیلان نمی رویم به دنبال دکترای قانون برای تبدیل شدن به وکلای. فرصتهای شغلی بالقوه اضافی شامل مشاوران حقوقی، کارمند قانون، کارگر کمک های حقوقی، قاضی، داور دعاوی کوچک، و مشاور.

فناوری باعث می شود برای جستجوی و استفاده به مدرسه آنلاین راحت تر از همیشه قبل از. برای درخواست آنلاین، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.