Keystone logo

26 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات رقص 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هنر های نمایشی
  • رقص
  • مطالعات رقص
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات رقص

دانش آموزانی که مدرک لیسانس در مطالعات رقص دنبال اغلب را انتخاب کنید برای کشف این برنامه به دلیل آن را فراهم تفسیر موسیقی و سنت و همچنین به عنوان یک بیان از جنبش. برگزاری درجه در این زمینه می تواند دانش آموزان را با نه تنها دانش در خواندن و نوشتن رقص را ارائه دهند، بلکه آموزش و برقراری ارتباط است.

کارشناسی در مطالعات رقص چیست؟ کارشناسی در مطالعات رقص شامل مطالعه مستندات تاریخی رقص و چگونه این هنر در زمینه های اجتماعی و فرهنگی استفاده شود. این برنامه مجهز به دانش آموزان با دانش چگونه کار می کند رقص و چگونگی پیاده سازی اشکال مختلف و چارچوب chorographical. این مطالعات یک رویکرد آموزشی، تاریخی و زیباشناختی به یادگیری و برقراری ارتباط هنر رقص را ارائه می دهند.

مزایای زیادی از انتخاب این برنامه وجود دارد. یک دانش آموز که با موفقیت به اتمام مطالعات خود را خواهد آموخته اند نه تنها به مطالعه رقص، اما مهارت های فکری و زندگی است.دانش آموختگان خواهد طراحی رقص و عملکرد مهارت توسعه داده اند، توانایی ارائه برای مخاطبان متنوع، چگونه به انجام تجزیه و تحلیل انتقادی و درک درستی از فلسفه و شیوه های مرتبط با رقص.

هزینه های متفاوت برای این دوره ها در موسسه و کشوری که در آن مدرسه واقع شده است بستگی دارد. برای دانش آموزانی که علاقه مند در به دست آوردن این درجه هستند، بهتر است برای تماس با موسسات خاص در مورد هزینه های ثبت نام و شهریه دوره ها.

افرادی که این برنامه را تکمیل و دریافت لیسانس خود را در زمینه های گوناگون و گزینه های شغلی را انتخاب کنید، از جمله تبدیل شدن به یک هنرمند، مدیر هنری، طراح رقص، رقصنده و یا مربی داشته باشد. پوزیشن های در هنر تبدیل شده اند بسیار رقابتی است. دانش آموزانی که در این زمینه آموزش عالی دست آوردن می تواند مهارت های لازم توسعه و به دست آوردن یک مزیت بیش از کسانی که ندارند و بیش از کسانی که لیسانس در رشته هنری کمتر خاص را تکمیل کرده اند.

چندین نوع مطالعه را انتخاب کنید برای این برنامه وجود دارد. از در کلاس های دانشگاه برای یادگیری آنلاین و یا از راه دور، دانش آموزان فرصت و انعطاف پذیری را به دوره های بدون آن اخلال در برنامه خود داشته باشد. کلاس همچنین می توانید در تمام وقت و یا طور نیمه وقت گرفته شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.