Keystone logo

849 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات طراحی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات طراحی (849)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی

کارشناسی علوم انسانی یکی از محبوب ترین گزینه های آموزش عالی در سراسر جهان است. بسیاری از دانشجویان که به دنبال حرفه ای در طراحی هستند ممکن است درجه کارشناسی برایشان بسیار مفید باشد— اما درجه کارشناسی در طراحی چیست؟

درجه کارشناسی درجه ای است که به دانشجویان این فرصت را می دهد تا درباره اصول طراحی در شماری از رشته های مختلف آموزش ببینند. این رشته ها ممکن است شامل معماری، هنرهای زیبا، طراحی گرافیک، طراحی مد، طراحی صنعتی، طراحی بازی، طراحی چند رسانه ای، طراحی پارچه، طراحی جواهر یا طراحی محصول گردد. دانشجویان ممکن است اصول زیبایی شناسی، مبانی هنر، و جنبه های عملی که لازم است در پروژه های طراحی مد نظر قرار داده شوند را بیاموزند.

دانشجویانی که با درجه BA در طراحی فارغ التحصیل می شوند، درخواهند یافت که شانس آنها در استخدام افزایش یافته است. کارشناسی در طراحی دانشجویان را یاری می نماید تا برای شغل آینده خود آماده شوند زیرا مهارت و ابزارهای لازم برای طراحی در تمامی صنایع را به آنها می بخشد.

امور مالی معمولاً دغدغه دانشجویان کنونی و آتی است، و به همین دلیل’ مهم است که دانشجویان به دقت در خصوص دانشگاه های مورد نظر خود تحقیق به عمل آورند. هزینه درجه طراحی می تواند از یک دانشگاه، برنامه تحصیلی یا حتی کشور به دانشگاه، برنامه یا کشور دیگر بسیار متغیر باشد، و لازم است که دانشجویان گزینه های خود را به دقت بررسی نمایند تا اطمینان حاصل نمایند که به لحاظ مالی انطباق و هماهنگی لازم وجود دارد.

افرادی که درجه تحصیلی در طراحی در دست دارند می توانند مشاغل مختلفی را برگزینند. این مشاغل می تواند طراح چند رسانه ای، معمار، طراح صنعتی، طراح مد، طراح وب، طراح گرافیک، تصویرگر، طراح محصول، عکاس، و یا طراح طلا و جواهر باشد. آنها حتی می توانند هنرمند مستقل یا معلم هنر باشند.

با وجود گزینه های مختلف، تعجبی’ ندارد که درجه BA در طراحی درجه ای بسیار محبوب و پرطرفدار است. چنانچه علاقمند به ادامه تحصیل در برنامه کارشناسی در طراحی هستید، می توانید تحقیق خود را همین امروز آغاز کنید. در زیر برنامه تحصیلی خود را جستجو کنید و با تکمیل فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.