Keystone logo

1430 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات علوم انسانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (1430)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی

بسیاری از فارغ التحصیلان دبیرستان تصمیم می گیرند که مدرک لیسانس خود را کسب کنند تا دانش انتقادی بیشتری در مورد موضوع کسب کنند، که ممکن است به گزینه های حرفه ای بیشتری منجر شود. یک مدرک لیسانس به طور معمول طول می کشد چهار سال برای تکمیل.

دانشجوی لیسانس در علوم انسانی چیست؟ علوم انسانی یک مطالعه چند رشته ای از جامعه بشری، تاریخ و فرهنگ است. این رشته گسترده تحصیلی مجموعه ای از دوره های ضروری در زمینه موضوعاتی مانند ادبیات، تاریخ، تئاتر، فیلم، هنر، فلسفه و دین است. گرچه مطالعاتی در زمینه علوم انسانی شامل اکتشاف موضوعات متعدد است، اما شامل دوره های ریاضی یا علمی نیست. برنامه مدرک در این زمینه معمولا نیاز به مطالعه یک زبان خارجی دارد و ممکن است شرکت کنندگان برنامه را انتخاب کنند که تمرکز داشته باشند. بسیاری از برنامه ها نیاز به تکمیل پایان نامه دارند و ممکن است فرصت تحصیل در خارج از کشور را ارائه دهند.

کسانی که علوم انسانی را مطالعه می کنند، اغلب مهارت های مفیدی کسب می کنند که می توانند در تقریبا هر صنعت کمک کنند. دانش آموزان به طور معمول مشکل حل و ارتباطات هستند. آنها همچنین ممکن است مهارت تفکر انتقادی را توسعه دهند

ویژگی های مختلف می توانند هزینه کلی کسب مدرک لیسانس را تحت تاثیر قرار دهند. نوع موسسه ارائه شده درجه، طول برنامه تحصیلی و محل تحصیل همه بر هزینه یک مدرک کارشناسی تاثیر می گذارد.

اکثر کارفرمایان برای کاندیدایی واجد شرایط با زمینه آموزشی مناسب جستجو می کنند. حوزه های علوم انسانی انواع مختلفی از فرصت های شغلی را برای متقاضیان با مدرک ارائه می دهد. این حرفه های احتمالی شامل بسیاری از صنایع مانند آموزش و پرورش، کسب و کار و خدمات اجتماعی است. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان معلمان، روزنامه نگاران، نویسندگان، مترجمان زبان، هنرمندان و کارکنان اجتماعی، به عنوان مثال، چندین گزینه را انتخاب کنند.

دانشمندان می توانند با مدارس مختلفی که مدرک لیسانس را در سراسر جهان ارائه می دهند تحصیل کنند و یا در خارج از کشور تحصیل کنند. بعضی از آنها حتی می توانند مدرک تحصیلی خود را از طریق دوره های آنلاین نیز دنبال کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.