Filter
درجه های کارشناسی
هلند Amsterdam نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید مدارک کارشناسی را مطالعات عمومی سیدنی در هلند 2019/2020‏

درجه کارشناسی مهر ضمانتی برای تحصیلات بالاتر است. این درجه تحصیلی به افرادی اعطا می شود که سه الی هفت سال در یک برنامه تحصیلی معین تحصیل نموده اند. درجه کارشناسی را می توان در رشته های مختلف در حوزه علوم و علوم انسانی اخذ نمود.

به طور معمول در سطح دانشکده و لیسانس، برنامه هایی که در مطالعات عمومی ارائه می شوند، می توانند برای دانش آموزانی که از آنها اهمیت می دهند یا حتی از آنها بی اطلاع باشند، ایده آل باشند. برنامه های مطالعات عمومی اغلب در زمینه های مختلف از هنر و علوم انسانی به کسب و کار و علم ارتباط می یابند.

مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

شهرستان پایتخت هلند، آمستردام به خوبی دانشگاه مانند دانشگاه آمستردام و Universiteitsbibliotheek آمستردام شناخته شده است. این موسسات آموزشی تمایل به ارائه برنامه های تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی متنوع، و آنها را بالا امکانات تحقیق و توسعه درجه یک.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید از مدارک کارشناسی را مطالعات عمومی سیدنی در هلند 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات عمومی, Amsterdam

درجه های تحصیلی
محل
هلند
Amsterdam
نوع تحصیل
سرعت
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Vrije Universiteit Amsterdam

کالج دانشگاه آمستردام (AUC) یک برنامه لیبرال هنر و علوم را ارائه می دهد و منجر به یک مدرک مشترک لیسانس (افتخارات) می شود که توسط دانشگاه آمستردام (UVA) و Vrije Universite ... [+]

موضوعات پیچیده را تحلیل کنید کالج دانشگاه آمستردام (AUC) یک برنامه لیبرال هنر و علوم را ارائه می دهد و منجر به یک مدرک مشترک لیسانس (افتخارات) می شود که توسط دانشگاه آمستردام (UVA) و Vrije Universiteit (VU) آمستردام صادر شده است. AUC براساس الگوی هنر و علوم لیبرال آمریکا است و دانشجویان در یک دانشگاه بین المللی واقع در پارک علم آمستردام با هم زندگی می کنند و به تحصیل می پردازند. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، در مقیاس کوچک و انتخابی است و سالانه حداکثر 300 دانشجو را براساس عملکرد و انگیزه تحصیلی خود می پذیرند.هنر و علوم لیبرال در AUC آیا علاقه های گسترده ای دارید ، از بحث و گفتگو لذت می برید ، دوست دارید در یک محیط بین المللی به چالش کشیده شوید و در خانه احساس کنید؟ AUC یک برنامه درجه لیسانس (افتخارات) در هنر و علوم لیبرال ارائه می دهد ، که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، و برای دانشجویان هلندی و بین المللی باز است. به عنوان دانشجوی AUC ، یاد می گیرید با ترسیم زمینه های مختلف علمی آکادمیک ، موضوعات پیچیده را از دیدگاه های مختلف تجزیه و تحلیل کنید. بحث و گفتگو با "سؤالات بزرگ" در علم و جامعه آغاز می شود و منجر به مطالعه عمیق در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی می شود.AUC عبارتند از:... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی