Filter
درجه های کارشناسی
هلند Utrecht نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید مدارک کارشناسی را مطالعات عمومی سیدنی در هلند 2019/2020‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است که در تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی تعلق می گیرد. این است که اغلب در درجه اول یک دانش آموز در طول دوره تحصیلی خود را دریافت کرد. این به طور معمول چهار سال تحصیل تمام وقت طول می کشد به کسب مدرک کارشناسی.

برای دانش آموزانی که از حرفه های آینده خود مطمئن نیستند، پیگیری برنامه ها در مطالعات کلی ممکن است مورد توجه باشد. مطالعات عمومی وسیع هستند، به این معنی که آنها مانند یک بوفه از برنامه های دانشگاهی هستند، به دانش آموزان اجازه می دهد که آنها را ببینند.

مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

اوترخت معروف برای حضور فرهنگ غنی و غالب سنت هلندی است. همه کسانی که علاقه مند به مطالعه فرهنگ، هنر و تاریخ هستند، اوترخت یکی از بهترین مکان برای رفتن است. موسسات مانند دانشگاه اوترخت به خوبی برای آموزش با کیفیت شناخته شده است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید - مدارک کارشناسی را مطالعات عمومی سیدنی در هلند 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات عمومی, Utrecht

درجه های تحصیلی
محل
هلند
Utrecht
نوع تحصیل
سرعت
Utrecht University

UCU یک دانشکده افتخاری بین المللی است که در آن شما در رشته های تحصیلی لیبرال هنر و علوم در آن زندگی می کنید. شما در یک موضوع تخصصی نیستید، اما شما خود را در برنامه های آم ... [+]

در باره

در UCU شما لیبرال هنر و علوم را مطالعه کنید، یک فلسفه آموزشی است که در ایالات متحده رایج است. به جای انتخاب تنها یک موضوع، شما برنامه تحصیلی خود را از تعداد زیادی از دوره های علوم، علوم اجتماعی و علوم انسانی ایجاد می کنید.

در مورد آن فکر کنید مشکلات امروزه ما پیچیده است. به عنوان مثال، برای درک گرمایش جهانی، به علوم نیاز دارید. اما شما نمی توانید بدون آگاهی از سیاست، اقتصاد و یا حتی اخلاق آن را کاملا درک کنید. با مطالعه بیش از یک رشته، شما یاد می گیرید که از دیدگاه های مختلف به مشکلات نگاه کنید و به "خارج از جعبه" فکر کنید. این چیزی است که ما آن را تفکر چند گانه و بین رشته ای می نامیم.... [-]

هلند Utrecht Middelburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی