Keystone logo

320 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات معماری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات معماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات معماری (320)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

    کارشناسی برنامه ها که در مطالعات معماری

    مدرک کارشناسی یکی از مدارک تحصیلی کالج محبوب ترین در دسترس است، و میلیون ها نفر از دانش آموزان در سراسر جهان انتخاب به دنبال یک. یک نوع رایج از درجه در مطالعه متمرکز معماری اما آنچه لیسانس در معماری است؟

    درجه BA در معماری اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه طراحی، برنامه ریزی، و ساخت و ساز ساختمان. معماری یکی از قدیمی ترین و ترین شناخته شده رشته های تحصیلی است، زیرا آن را شامل ساختمان ساخت است که می تواند برای چند دهه، قرن، و یا هزاران سال به طول انجامد. کسانی که این درجه را دنبال می طراحی، زیبایی شناسی، و هنر، و همچنین به عنوان مناطق عملی تر مانند فیزیک، مکانیک ساختمان، لوله کشی و سیستم های الکتریکی و روند ساخت و ساز مطالعه. دانش آموزان ممکن است دوره را در طراحی، تهیه پیش نویس و طراحی به کمک کامپیوتر.

    کسانی که مدرک لیسانس در معماری قادر به به طور کامل خود را برای یک حرفه ای در طراحی ساختمان آماده خواهد بود.در بسیاری از کشورها، BA در درجه معماری طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در امتحانات معماری و دریافت مجوز رسمی رسمی در هر جایی آنها را انتخاب کنید به دنبال اشتغال است. BA خواهد دانش آموزان را برای فرآیند اعتباربخشی آماده، و همچنین به عنوان آنها را تجربه مورد نیاز برای حرفه ای آینده را فراهم کند و آنها را با استفاده زمانی که به دنبال اشتغال است.

    هزینه مدرک کارشناسی در معماری می تواند تا حد زیادی از برنامه های مختلف متفاوت است به برنامه، مدرسه به مدرسه، و حتی کشوری به کشور دیگر. به همین دلیل آن حیاتی است که دانش آموزان بالقوه دقت تحقیق موسسات که آنها بیشتر علاقه مند هستند.

    کسانی که تصمیم به گرفتن مدرک لیسانس در معماری به احتمال زیاد تا پایان به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک معمار مستقل یا عضو یک شرکت معماری است. آنها همچنین برای بسیاری از مشاغل در زمینه ساخت و ساز، برنامه ریزی، و یا طراحی مجهز شده است.

    اگر شما علاقه مند در به دست آوردن مدرک لیسانس در معماری، سپس شما می توانید جستجو آنلاین خود را امروز آغاز خواهد شد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.