Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 98 درجه های کارشناسی که در مطالعات منطقه ای 2023

98 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات منطقه ای 2023

بررسی اجمالی

یک مدرک لیسانس به دانشجویانی که برنامه خاصی را در یک منطقه خاص مطالعه کرده اند، اعطا می شود. به طور معمول، برنامه کارشناسی طراحی شده است تا پایه و اساس را برای مدرک پیشرفته ترسیم کند. با این حال، بسیاری از افراد به طور مستقیم از مدرسه به نیروی کار می روند.

یک لیسانس در مطالعات منطقه ای چیست؟ اصطلاح "مطالعات منطقه" به انواع علوم انسانی و علوم اجتماعی اشاره دارد که برای دانش آموزان در دسترس است. به طور کلی، افراد یک زبان را انتخاب خواهند کرد تا تمرکز و صرف اکثریت اوقات سالهای بالا را برای تحقیق و بررسی سیاست، فرهنگ و جغرافیای منطقه انتخابی انتخاب کنند. محدوده تمرکز ممکن است شامل روابط بین الملل، مدیریت بین فرهنگی و ارتباطات، سیاست، اقتصاد و امور مالی یا فرهنگ و ادبیات باشد.

کسانی که تحصیلات خود را در رشته تحصیلی فارغ التحصیل می کنند، دارای ویژگی های فراوانی هستند. برای یکی، این افراد به طور معمول درک عمیق تر و مهربانانه نسبت به فرهنگ ها و افراد متفاوت از خودشان دارند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان تمایل دارند متفکران انتقادی و ارتباطات عالی باشند. این ها همه صفاتی هستند که می توانند در یک زندگی خوب زندگی کنند.

هزینه یک برنامه لیسانس از مدرسه تا مدرسه متفاوت است. عواملی که ممکن است بر هزینه کلی تأثیر بگذارند عبارتند از مکان و مدت برنامه. دانش آموزان قبل از ثبت نام در هر برنامه، باید با یک مشاور علمی درباره هزینه های تحصیل صحبت کنند.

از آنجایی که درجه را می توان به عنوان خاص یا به عنوان گسترده به عنوان افراد مانند، کسانی که دارای مدرک لیسانس در مطالعات منطقه ممکن است دریابید که آنها درهای بسیاری برای آنها باز است. علاوه بر داشتن فرصت ها در بسیاری از بخش های مختلف، عنوان های پست ممکن است شامل معلم پس از مدرسه، وکیل بین المللی، افسر خدمات خارجی، سیاستمدار، دیپلمات خارجی، روزنامه نگار، ارائه دهنده کمک های بشردوستانه یا خبرنگار نظامی باشد.

بسیاری از مؤسسات تحصیلات خود را در مقطع تحصیلی ارائه می دهند و در نهایت به جای آن، محل تحصیل، بودجه و انعطاف پذیری آن بستگی دارد. دوره های آنلاین انعطاف پذیر ترین لحاظ برنامه ریزی و تامین مالی است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (98)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه