Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 90 درجه های کارشناسی که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی 2023

90 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی که نیاز به سال از خود گذشتگی، دوره فشرده، و توسعه شخصی برای به دست آوردن است. سود کارشناسی می توان در حدود دو تا چهار سال تمام وقت تحصیل، هنوز از مزایای کسب یک مدرک کارشناسی می توانید یک عمر طول بکشد انجام می شود.

مدرک لیسانس در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی چیست؟ این برنامه آموزشی دانش آموزان با دانش و آموزش آنها را برای یک حرفه ای در خدمات غذا و مهمان نوازی می باشد.. از طریق کلاس های دقیق، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت عملیات روزانه از استقرار خدمات مواد غذایی، نحوه طراحی منوها و موسسه قیمت گذاری عادلانه، و نحوه ارتباط با کارکنان و هماهنگ. بسته به مدرسه، کارآموزی ممکن است در سفارش برای دانش آموزان مورد نیاز برای به دست آوردن مدرک خود را.

توسط فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی، دانش آموزان می توانند کارفرمایان ممکن است که آنها را به فداکاری و دانش مورد نیاز برای اکسل در محل کار نشان می دهد. دانش آموزان ممکن است قادر به ایجاد کسب و کار مهم و ارتباطات شخصی که ممکن است منجر به یک حرفه ای در آینده کمک کند.

هزینه دریافت مدرک لیسانس در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی بستگی به عوامل مختلف. دانش آموزان توصیه به تحقیق مدارس بالقوه به اطمینان حاصل شود که برنامه تحصیلی راستا با اهداف آموزشی است.

سود مدرک لیسانس در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی ممکن است کمک به فارغ التحصیلان برای پیدا کردن کار در رستوران ها، نانوایی ها، سالن های غذاخوری بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها اجرایی، سازمان های دولتی، غذا آشپزخانه ها، هتل ها، کافه ها، و دیگر تنظیمات خدمات مواد غذایی است.در این تنظیمات مختلف، مشاغل امکان را برای فارغ التحصیلان شامل مدیران رستوران، سرپرستان پذیرایی، متخصصان موجودی، متخصص در زمینه تولید مواد غذایی خدمات، و یا ایمنی مواد غذایی و کارگران بهداشت.

با کلاس های آنلاین و پاره وقت در دسترس در بسیاری از مدارس، داشتن یک زندگی پر مشغله باید شما را از گرفتن آموزش و پرورش باز نخواهد داشت. برای شروع بر روی لیسانس خود را در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (90)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه