Keystone logo

58 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات عمومی مطالعات میان رشته ای 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات عمومی
 • مطالعات میان رشته ای
رشته های تحصیلی
 • مطالعات عمومی (58)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات عمومی مطالعات میان رشته ای

  به دست آوردن مدرک لیسانس یک شاهکار است که دانش آموزان از سختی و عزم جدی برخوردار می شوند. یک مدرک کارشناسی ارشد پس از تکمیل یک دوره تحصیلی در یک موضوع خاص دانشگاهی، معمولا در حدود چهار سال کار در رشته کار تمام وقت انجام می شود.

  یک رشته کارشناسی در مطالعات بین رشته ای چیست؟ این مدرک لیسانس در حوزه هنرهای لیبرال است و قابل دسترسی است به عنوان هر دو لیسانس هنر و یک لیسانس علوم. دانش آموزان می توانند زمینه هایی را که می خواهند انتخاب کنند، انتخاب می کنند و مسیر خود را برای مطالعه ایجاد می کنند که منحصر به اهداف فردی آنها است. از سياست به مديريت، روشهاي مختلفي براي تركيب و مطابقت آموزشهاي خود با اين درجه وجود دارد. این مسیر مطالعه یک گزینه جذاب برای افرادی است که مایل به دنبال کردن بیش از یک زمینه تخصص هستند و یا مایلند یک مسیر شغلی شخصی تر داشته باشند.

  دانش آموزانی که در رشته های تحصیلات بین رشته ای پیگیری می شوند، مهارت های تفکر انتقادی و مهارت های ارتباطی بین فردی، ویژگی های مفید در هر حرفه ای را پیدا می کنند. علاوه بر این، دانش آموزان همچنین می توانند افزایش بهره وری و انگیزه را ببینند؛ زیرا آنها قادر به مطالعه زمینه هایی هستند که برای آنها جالب هستند.

  هزینه یک مدرک لیسانس در این زمینه از یک مدرسه به مدرسه متفاوت است. به طور کلی، قبل از ورود به یک برنامه مطالعات بین رشته ای برای دو سال دیگر، باید برای تکمیل حدود دو سال یک برنامه درسی استاندارد کارشناسی برنامه ریزی کنید.

  از آنجا که این مدرک لیسانس به راحتی قابل تنظیم است، فرصت های شغلی فراوان است. یک شایستگی حرفه ای برای دارندگان مدرک کارشناسی در این زمینه، هماهنگ کننده منابع انسانی است. برگزاری مدرک لیسانس در منابع انسانی و همچنین زمینه دیگری مانند مدیریت کسب و کار و یا فناوری اطلاعات، باعث می شود نامزدها برای کارفرمایان بالقوه مطلوب تر باشند. سایر فارغ التحصیلان ممکن است مدرسان، مدیران شرکت ها، روزنامه نگاران و سایر حرفه هایی که نیاز به دانش گسترده ای دارند، تبدیل شوند.

  یک لیسانس در مطالعات بین رشته ای می تواند در یک دانشگاه محلی یا یکی از سراسر اقیانوس به دست آید. علاوه بر این، برنامه های آنلاین نیز در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.