Keystone logo

38 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزشی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات ورزش و ورزش
  • مطالعات ورزشی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات ورزش و ورزش (38)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزشی

برنامه کارشناسی کارشناسی شامل دوره های آموزشی در زمینه تحصیلات عمومی و همچنین یک منطقه تخصصی است. این درجه در بسیاری از دانشگاه ها - هر دو آنلاین و در محوطه دانشگاه - در یک مجموعه گسترده ای از رشته ها ارائه شده است. دوره کارشناسی به طور معمول می تواند در طی چهار یا پنج سال تحصیلی به دست آید.

یک لیسانس در مطالعات ورزشی چیست؟ لیسانس در مطالعات ورزشی به دانش آموزان اجازه می دهد تا جنبه های مختلف ورزش حرفه ای را بررسی کنند، از جمله پیامدهای فیزیکی، مسئولیت های کسب و کار و مهارت های مدیریتی. برنامه ها ممکن است شامل موضوعاتی مانند این در کلاس هایی مانند Introduction to Kinesiology، Fitness Fitness، Health and Sports Science، آموزش تربیت بدنی در مدارس و اداره بهداشت عمومی باشند. بسیاری از این کلاسها به احتمال زیاد فعالیت بدنی را به عنوان بخشی از دورههای آموزشی مرتبط خواهند کرد.

تعدادی از مهارت هایی وجود دارد که دانش آموزان می توانند با پیگیری یک لیسانس در مطالعات ورزشی توسعه یابند. علاوه بر خالص سازی آمادگی جسمانی، شما می توانید جنبه های مدیریت کسب و کار، رهبری تیم و سازماندهی رویداد را یاد بگیرید.

بهترین مکان برای دریافت اطلاعات در مورد هزینه لیسانس در مطالعات ورزشی به طور مستقیم از اداره پذیرش مدرسه ای است که می خواهید حضور پیدا کنید. هزینه حضور و غیاب بستگی به عوامل مختلفی دارد.

طیف وسیعی از فرصت های شغلی در انتظار فارغ التحصیلان کارشناسی در مطالعات ورزشی وجود دارد. شما ممکن است به دنبال مدیریت یک تیم ورزشی، آموزش ورزشکاران، سازماندهی رویدادهای ورزشی یا آموزش تربیت بدنی در مدارس باشید. موقعیت هایی مانند این در تعدادی از بخش ها در دسترس هستند، بنابراین احتمالا مجموعه ای از فرصت های متنوعی وجود دارد که ممکن است درجه شما برای شما مناسب باشد. اگر می خواهید تحصیلات و آموزش های بیشتری را دنبال کنید، می توانید از دانش خود از درجه خود برای تبدیل شدن به یک درمانگر فیزیکی استفاده کنید.

اولین قدم برای به دست آوردن لیسانس خود در مطالعات ورزشی این است که مدرسه را با برنامه ای که بهترین نیازهای شما را برآورده می کند، پیدا کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.