Keystone logo

153 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات پایدار 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (153)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات پایدار

دانش آموزانی که در پایداری نسبت به مدرک کارشناسی جذب به دنبال یک دوره مطالعه که اشتیاق خود را برای حفاظت و توسعه انرژی های جایگزین تغذیه. برنامه پایداری ایجاد پایگاه دانش برای شروع یک حرفه ای در این زمینه و یا حرکت بر روی یک مدرک پیشرفته در زمینه تحقیقات و مدیریت انرژی.

یکی ممکن است بپرسید، چه کارشناسی در توسعه پایدار است؟ بسیاری از دانشگاه در سراسر جهان ارائه برنامه های بعد از دبیرستان که به راه است که در آن جامعه ممکن است کشف و گسترش روش های تولید انرژی تجدید پذیر، و همچنین به عنوان گسترش آموزش عمومی در مورد حفاظت از منابع زمین. در این دوره از مطالعه، برنامه درسی مقطع کارشناسی ممکن است شامل شیمی، انرژی بیودیزل، تهیه پیش نویس به کمک کامپیوتر، کاهش استفاده، فیزیک، سیستم های هیبرید الکتریکی، تعمیر و نگهداری مکانیکی، برنامه های کاربردی انرژی های جایگزین و انرژی باد.

لیسانس خود را در پایداری کمک می کند تا آماده یک دانش آموز برای موفقیت در یک میدان در حال ظهور، چند لایه و سرعت در حال تغییر. برنامه مانند این ممکن است علم، ریاضی و تولید با کلاس طراحی شده برای ایجاد مهارت در کار تیمی ترکیب. موفقیت شغلی در سیستم های انرژی تجدید پذیر و پایدار ممکن است این نوع از مهارت در هر دو دست بر روی تکنیک های تولید و ارتباطات نیاز دارد.

هزینه برنامه از مدرسه به مدرسه متفاوت است. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد شهریه و هزینه ها، با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب شما.

مدرک کارشناسی درب باز می شود در مناطق متعدد صنعت انرژی، از عملیات تسهیلات برای آموزش و پرورش و توسعه. انتخاب حرفه ای ممکن است شامل توزیع کننده برق آبی، بادی تکنسین مزرعه، برق تعمیر و نگهداری و نصب تجاری. ممکن است فرصت به عنوان یک حسابرس انرژی، در تجزیه و تحلیل انرژی و یا حتی در تکنولوژی هوا فضا وجود دارد.درجه توسعه پایدار ممکن است یک پایه و اساس یک حرفه ای در مهندسی عمران، برق و یا زیست محیطی.

جوامع در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای بهترین استفاده از منابع آنها، و همچنین به عنوان ایجاد و توسعه منابع انرژی تجدید پذیر است که هستند. آدرس پایداری که حس می کند زیست محیطی برای این سیاره و جمعی ما رفاه. برای شروع در مسیر خود را به درجه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.