Keystone logo

2 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان مطالعات پرتغال 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
  • مطالعات پرتغال
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

Popular study format

Popular education type

Popular locations

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان مطالعات پرتغال

مدرک کارشناسی می تواند پس از چهار سال تحصیل تمام وقت، یک دنیای فرصت ها را برای فارغ التحصیلان باز کند. بسیاری از دانش آموزان، تجربه کامل خود را با تکمیل برخی از یا تمام دوره های کارشناسی خود را در یک کشور غیر از خودشان غنی می کنند.

یک دوره کارشناسی در مطالعات پرتغالی چیست؟ اکثر این برنامه ها به دانشجویان فرصت می دهند تا جنبه های تاریخی، زبانی و فرهنگی جوامع پرتغالی را مطالعه کنند و تمرکز بر آثار و دستاوردهای آن ها در برزیل و پرتغال باشد. بسیاری از برنامه های درسی فارغ التحصیلان را برای تجزیه و تحلیل ادبیات به زبان انگلیسی و زبان های دیگر در همان عمق آماده می کنند. بعضی از دانشگاه ها دانش آموزان را قادر می سازند تا دوره هایی را که منجر به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا می شوند، برگزار کنند

اکثر فارغ التحصیلان دریافتند که مطالعات آنها به آنها کمک می کند تا درک خواندن پرتغالی خود، مهارت های نوشتن و سخن گفتن را بهبود بخشند. برخی بر این باورند که آموزش نیز منجر به درک بهتر زبان های دیگر می شود که ممکن است صحبت کنند. دیگران با پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد معتبر به دست می آورند.

هزینه های مربوط به کسب مدرک لیسانس به تعدادی از عوامل بستگی دارد. توجه اولیه این است که هزینه تحصیلی برای تحصیلات چقدر است. یکی دیگر از زمینه هایی که دانشجویان بالقوه نباید نادیده گرفته شوند عبارتند از هزینه زندگی در دانشگاه کالج.

کسانی که در زبان پرتغالی مهارت می گیرند، اغلب کار خود را در ترجمه یا تفسیر، به طور مستقل یا با یک شرکت انجام می دهند. کسانی که مایل به گسترش دانش و تقویت دیگران هستند، اغلب خواست خود را در تدریس پیدا می کنند. موزه ها، کتابخانه ها و موسسات فرهنگی اغلب به فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس در مطالعات زبانی می پیوندند. دانش مدرک دیپلم در مورد تاریخ و ادبیات می تواند فرصتی برای کار در تبلیغات یا گردشگری ایجاد کند. دیگران به بازار طاقچه وارد می شوند، مانند ارائه گفتار درمانی.

اگرچه زبانهای پرتغالی به طور گسترده در مناطق جغرافیایی خاص صحبت می شوند، گزینه های آنلاین به شما امکان می دهد تا زبان را در هر کجا یاد بگیرند. آماده برای شروع ماجراجویی آموزشی خود هستید؟ برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.