Keystone logo

175 کارشناسی برنامه ها که در معماری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات معماری
 • معماری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (175)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در معماری

   لیسانس کارشناسی معمولا بین سه تا شش سال تکمیل می شود. گاهی اوقات ممکن است دوره های آموزشی همراه با سایر مقاطع تحصیلی گرفته شود و دانش آموزان بتوانند در زمان کمتری گواهینامه های دوگانه کسب کنند.

   یک لیسانس در مطالعات معماری چیست؟ از طریق تحقیقات فشرده ریاضیات، فیزیک و طراحی معماری، دانش آموزان این برنامه های تحصیلی، نحوه ساخت، تحقیق و اصلاح مولفه های مختلف دنیای معماری را یاد می گیرند. فناوری به شدت تاکید می شود و دانش آموزان ممکن است بخش های قابل توجهی از برنامه های تحصیلی خود را به یاد بگیرند که چگونه به حرکت و ایجاد مدل های نمایندگی از طرح های خود را با استفاده از نرم افزار گرافیکی استاندارد صنعت. دانشآموزان علاوه بر معماری معاصر، در حالی که تکنیکهای معماری و دیدگاه خود را توسعه می دهند، شیوه های تاریخی و سبک های مختلف را از گوشه و کنار جهان می سنجند.

   مطالعات معماری می تواند یادگیرندگان با توانایی های تحلیلی عالی، دانش ساختاری را به عنوان آن مربوط به معماری و آموزش ویژه نرم افزار با برنامه های طراحی کامپیوتری. این مهارت ها فارغ التحصیلان را در خط مقدم فرصت های شغلی قرار می دهد و ممکن است منجر به پیشرفت حرفه ای تر شود.

   هزینه های گوناگون مانند هزینه تحصیل و هزینه های آزمایشگاهی ممکن است اغلب تغییر کند و بین موسسات متفاوت باشد. دانش آموزان تشویق می شوند برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های بودجه با دفاتر برنامه ریزی دانشگاه های مورد نظر خود تماس بگیرند.

   مشاغل پتانسیل برای دانشجویانی که دارای لیسانس در مطالعات معماری هستند، در صنایع گسترده ای که ساخت و ساز و گسترش آن ثابت است، در دسترس هستند. با آموزش فنی و مطالعات شدید، فارغ التحصیلان این مدرک می توانند جایگاه خود را به عنوان معماران در سطح کارآموزی، مدیران پروژه، طراحان معماری و متخصصان CAD واجد شرایط بدانند. دانش آموزان ممکن است در شرکت های مهندسی و معماری یا به عنوان مترجمان آزاد کار کنند یا فرصت هایی را در سازمان های بزرگ تر در جهت گسترش تجارت خود به سرزمین های جدید پیدا کنند. اکثر مناطق نیاز به گواهینامه های اضافی برای کار به طور مستقیم به عنوان معماران، اما دانش آموزان با این درجه اغلب می تواند این گواهینامه ها را با یکی دیگر از دو سال مطالعه تکمیل کند.

   برخی از برنامه های آنلاین می توانند دانش آموزان را قادر به تکمیل تمام بخش های قابل توجهی از لیسانس خود را در مطالعات معماری از راحتی خانه خود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.