Keystone logo

23 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات معماری معماری فضاهای عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات معماری
 • معماری فضاهای عمومی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات معماری معماری فضاهای عمومی

  مهم نیست که چه سن و یا شرایط خود، مدرک کارشناسی می تواند زندگی خود را تغییر دهید. مدرک کارشناسی می تواند بسیار مهم است که به دنبال اشتغال است. بسیاری از کارفرمایان نیاز به مدرک کارشناسی از نوعی برای موقعیت های خاص. این درجه 3 سال به 5 سال، که دهانه بسیاری از زمینه ها، می تواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی شما داشته باشد.

  معماری منظر درست هیجان انگیز است که شما ممکن است با توجه به است. کارشناسی در معماری منظر چیست؟ این درجه است در ترم مربوط به طراحی فضای باز عمومی، نقاط دیدنی، و ساختارهای مبتنی بر. با ذهن برای زیبایی، محیط زیست و شرایط اجتماعی و زیست محیطی زمین پیشنهاد، دانش آموزان در این زمینه ایجاد، حفظ، بازسازی، ترمیم و برنامه ریزی برای ویژگی های جدید و یا موجود در یک چشم انداز.

  مزایای زیادی به دنبال این درجه وجود دارد. این بسیاری از مهارت های مهم مربوط به ویژگی های چشم انداز، طراحی، و حفاظت می آموزد.این اجازه می دهد تا دانش آموز به طور کامل درک درست آنها، به آنها یک پا در بازار کار.

  قیمت کارشناسی در معماری منظر است که توسط بسیاری عوامل مختلف تعیین می شود. مکان شما جغرافیایی، مدرسه مورد نظر خود را، و محل آن مدرسه همه می توانند عواملی که تعیین قیمت گذاری می شود. تماس با مدرسه تنها راه صحیح تعیین قیمت واقعی یک درجه است.

  هستند بسیاری از مشاغل مختلف است که می تواند از یک لیسانس در معماری چشم انداز آمده وجود دارد. این که آیا شما به دنبال یک حرفه ای در شهری یا سایت برنامه ریزی، برنامه ریزی زیرساخت های سبز، مدیریت آب، برنامه ریزی چشم انداز و طراحی و یا بخش های دیگر برنامه ریزی، طراحی، و یا مدیریت، این درجه است برای شما. از آنجا که از مهارت های به دست آمده از دروس دوره، شما به طور کامل آماده برای ورود به هر یک از این زمینه های مرتبط.

  بسیاری از مدارس در سراسر جهان ارائه این نوع برنامه است.ممکن است برخی از کلاس های آنلاین و همچنین ارائه، که ممکن است سودمند باشد اگر شما نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. اگر شما علاقه مند در یک کارشناسی در معماری چشم انداز هستند، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.