Keystone logo

2 کارشناسی برنامه ها که در منطق 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات علوم انسانی
 • فلسفه
 • منطق
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (2)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در منطق

  در بسیاری از کشورها یک مدرک لیسانس نیز به عنوان مدرک کارشناسی شناخته شده است. این یک دوره پسا درجه دوم است که معمولا در چهار سال به دست می آید. پس از فارغ التحصیلی، افراد به دنبال استخدام یا تحصیلات تکمیلی هستند.

  لیسانس در منطق چیست؟ مدرک کارشناسی در منطق به دانشجویان می آموزد که چگونه تجزیه و تحلیل و فرموله کردن استدلال ها را انجام دهند. انواع مختلفی از منطق وجود دارد، مانند منطق ریاضی، منطق منطقی، منطق محاسباتی، استدلال غیر رسمی و دیالکتیک، منطق پیش فرض و منطق غیر کلاسیک، برای نام چند. دستورالعمل کلاس درس معمولا شامل سمینارها و سخنرانی ها می شود. دانش آموزان ممکن است موضوعاتی مانند منطق نمادین، اشتباهات و منطق کلاسیک را بررسی کنند. شرکت کنندگان همچنین ممکن است در مورد فیلسوفان مختلف مانند ارسطو، سقراط، افلاطون، کنفوسیوس، نیچه و کانت یاد بگیرند. گاهی اوقات مطالعات منطقی با سایر رشته ها ترکیب می شوند. بسته به برنامه، ممکن است تمرکز بر روی علم، ریاضی، زبان شناسی، روانشناسی، علم شناختی یا علوم رایانه باشد.

  افراد با دنبال کردن مدرک لیسانس در منطق تفکر انتقادی، نوشتن و مهارت های تحقیقاتی خود را ترسیم می کنند. این مجموعه مهارت به آنها مزیتی می بخشد وقتی که به حل مشکلات در زندگی حرفه ای و شخصی آنها می رسد.

  فاکتورهایی وجود دارد که بر هزینه دریافت لیسانس در منطق تأثیر می گذارد. از آنجا که هیچ دو نهاد دانشگاهی یکسان نیستند، قبل از انتخاب یک کالج یا دانشگاه، تحقیق کامل انجام دهید.

  مدرک کارشناسی در منطق ممکن است به فارغ التحصیلان کمک کند تا شاغل باشند. آنها ممکن است کار اشتغال در مهندسی برق، برنامه نویسی نرم افزار، ریاضیات و زبان شناسی را پیدا کنند. آنها همچنین می توانند موقعیت خود را به عنوان معلمان فلسفه، سردبیران و روزنامه نگاران برگزار کنند. همچنین تقاضای رو به رشد این افراد در مدیریت اطلاعات و هوش مصنوعی وجود دارد. توانایی تفکر، ارزیابی، درک مفاهیم و تفکر سیستمی، آنها را نامزد شغل مطلوب در بخش عمومی و خصوصی می کند.

  آموزش آنلاین یک روش مناسب برای به دست آوردن لیسانس خود را در منطق است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.