Keystone logo

3 کارشناسی برنامه ها که در منطق فراکافتی معماری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات معماری
 • منطق فراکافتی معماری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در منطق فراکافتی معماری

   اکثر دانش آموزانی که برای اولین بار وارد کالج می شوند، مدرک کارشناسی، مانند لیسانس را دنبال می کنند. این مدرک دانشگاهی معمولا نیاز به سه تا پنج سال تحصیلی دارد.

   یک لیسانس در معماری معماری چیست؟ تجزیه و تحلیل معماری یک برنامه کارشناسی است که به منظور بررسی شیوه های فرهنگی و هنری مرتبط با شهرنشینی و تغییرات تکنولوژیکی، بیان فرهنگی و چالش های پایداری محیطی طراحی شده است. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه برای تولید، طراحی و سازماندهی مدل ها و طرح های معماری. بسیاری از دوره ها بر دیدگاه های نظری، تاریخی و انتقادی معماری تمرکز دارند. انتظار می رود که محققان بتوانند دوره هایی شبیه به رشته معماری، مسائل مربوط به معماری و شیوه های در حال ظهور را بگذرانند.

   لیسانس در تجزیه و تحلیل معماری می تواند شرکت کنندگان را با مهارت و دانش فراهم می کند که آنها را بهتر آماده برای موفقیت حرفه ای و شخصی است. به عنوان مثال، فارغ التحصیلان ممکن است مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله ای قوی را ایجاد کنند که به آنها کمک می کند که رهبران موثر باشند. دانش آموزان همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه اصول طراحی و مهندسی هسته را برای برآورده کردن انتظارات مشتریان مورد استفاده قرار دهند.

   هزینه یک مدرک لیسانس جهانی نیست. این ممکن است به طول برنامه، محدوده مطالعه، محل مدرسه و حالت کلاس بستگی داشته باشد.

   فارغ التحصیلان با لیسانس در معماری معماری آماده می شوند تا به کارکنان در مشاوره، ساخت، ساخت و ساز یا بخش دولتی وارد شوند. فرصت های شغلی بالقوه در دسترس بودن می تواند به تجربه قبلی و تجربه تحصیلی فرد بستگی دارد. بعضی از محققان برای تبدیل شدن به معماران جوان و مشاوران معماری می روند. اگر یک فرد می خواهد یک کار سطح بالا بگیرد ممکن است لازم باشد مدرک کارشناسی ارشد خود را دنبال کند.

   بسیاری از مدارس در سرتاسر جهان، دوره های کارشناسی ارشد معماری را از طریق دوره های آنلاین و دوره های آموزشی ارائه می دهند. بهتر است قبل از اعمال، بیشتر بدانید. روند ساده است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.