Keystone logo

161 کارشناسی برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی مهمان نوازی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • مهمان نوازی
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (161)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی مهمان نوازی

در نظر گرفتن مدرک کارشناسی، مدرک لیسانس توسط موسسات آموزش عالی، مانند کالج ها و دانشگاه ها، ارائه می شود. این درجه یک سطح پایه تحصیلی است قبل از رفتن به درجه های بالاتر از رشته های کارشناسی ارشد و دکترا. این دوره مطالعه ممکن است چند تا سه سال یا هفت نفر باشد.

لیسانس در مهمانی چیست؟ این نوع درجه به طور کلی بر جنبه مدیریت مهمان نوازی تمرکز دارد. دوره های آموزشی هر دو تئوری علمی و همچنین تمرین حرفه ای را پوشش می دهد. دوره های آموزشی در تئوری های علمی ممکن است شامل امور مالی، حسابداری، بازاریابی، مدیریت و توسعه حرفه ای باشد. دوره های عملی ممکن است شامل برنامه ریزی رویداد، عملیات هتل و مدیریت و فعالیت های خدمات غذایی و غذا باشد. دانش آموزان ممکن است غلظت خاصی در کارآفرین مهمان نوازی، مدیریت شراب و آشامیدنی بین المللی یا حداکثر سود در بازار الکترونیک داشته باشند.

مزایای یک مدرک لیسانس در مهمان نوازی می تواند تمام زمینه های زندگی را پوشش دهد. آموزش مدیریت می تواند مهارت های رهبری مفید را در اختیار شما قرار دهد. توانایی پیگیری امور مالی و برنامه ریزی رویدادهای پیچیده ممکن است به سایر زمینه های کاری نیز ترجمه شود.

هزینه این نوع درجه بسیار متفاوت است. طول برنامه، کمک مالی و موقعیت اقامت همه بر هزینه نهایی تاثیر می گذارد.

گزینه های شغلی ممکن برای کسانی که مدرک لیسانس در مهمان نوازی را دارند، می توانند در سراسر جهان یافت شوند. بسیاری از این مشاغل ممکن است در موقعیت های رهبری و مدیریت به علت ماهیت برنامه های تحصیلی باشند که به طور معمول شامل دوره های مدیریتی جنبه های خاص صنعت مهمان نوازی است. فرصت های شغلی عبارتند از: رویدادها متخصص، مدیر تور، مدیر خدمات مشتری، مدیر عامل هتل، مدیر آبگرم و مدیر ارتباطات شرکت.

مدرک لیسانس در کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه می شود. روش های مختلف مطالعه شامل دوره های سنتی، در دوره های آموزشی و همچنین برنامه های آنلاین می باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.