Keystone logo

56 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات انرژی
  • مهندسی انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی

انرژی در تمامی اشکال آن به یک موضوع داغ امروز است، و آن را آماده برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای در سال های آینده مهم است. شرکت در سراسر جهان نیاز به کارمندانی که مدرک لیسانس در مهندسی انرژی به دست آورده اند. دقیقا همان چیزی است مدرک لیسانس در مهندسی انرژی است؟

این درجه از دانش آموزان فراهم می کند با درک بنیادی از زیرساخت های انرژی، توسعه سیستم انرژی، منابع انرژی جایگزین، و خیلی بیشتر. همه چیز از تولید انرژی به تحویل محصول نهایی تحت پوشش است. دانش آموزان همچنین در مورد قانون مربوط به تولید انرژی و استفاده، و همچنین به عنوان نقش که دولت در توسعه منابع انرژی و سیستم های بازی یاد بگیرند.

دانش آموزان از رویکرد جامع و پویا به مهندسی انرژی است که یک برنامه کارشناسی فراهم می کند بهره مند شوند.دانش آموزان دانش کامل از جنبه های فنی از طراحی و توسعه سیستم های کسب در حالی که همچنین کاوش در تقاطع از تقاضای مصرف کنندگان، سیاست های دولت و تغییر راه حل های فن آوری. این برنامه دانشجویان برای ورود به یک میدان است که اثرات زندگی هر فرد زنده امروز.

سود لیسانس در مهندسی انرژی به طور سنتی چهار سال طول می کشد حدود. هزینه درآمد این درجه می تواند بسته به طول برنامه، محل مدرسه، و عوامل دیگر متفاوت است.

فرصت های شغلی متعدد به فارغ التحصیلان در رشته مهندسی انرژی باز خواهد شد تا. شرکت های تولید و ارائه نفت، گاز طبیعی، و دیگر منابع انرژی سنتی نیاز به افراد ماهر برای کمک به آنها زیرساخت های خود را بهبود بخشد و عملیات کارآمد تر. شرکت های مرتبط با منابع انرژی جایگزین نیز برای افرادی که درک دقیق از این افراد به دنبال.برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای طراحی سیستم های جدید انرژی و بهبود موجود، در حالی که دیگران در پژوهش است که آینده انرژی جمعی ما را شکل شرکت کنند.

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ارائه لیسانس در مهندسی انرژی، و آن است که به طور فزاینده ای ممکن است برای کسب این مدرک به طور کامل آنلاین. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.