Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 درجه های کارشناسی که در مهندسی زیستی 2023

8 کارشناسی برنامه ها که در مهندسی زیستی 2023

بررسی اجمالی

برای به دست آوردن مدرک لیسانس، مقدار قابل توجهی از کار سخت مورد نیاز است. این دوره تمرکز متمرکز به طور کلی حدود چهار سال طول می کشد و می تواند شما را برای کارفرمایان بالقوه جذاب تر کند.

لیسانس در Bioengineering چیست؟ به طور کلی، این زمینه ترکیبی از اجزای مطالعه بیولوژیکی و مهندسی با توجه به درجه های مختلف تمرکز بر روی یک یا دیگر است. این می تواند موضوعاتی مانند مهندسی ژنتیک، سنتز بیوشیمیایی و توسعه پروتزهای طبی را شامل شود. دوره ها ممکن است شامل موضوعات مربوط به زیست شناسی مانند فیزیولوژی و همچنین موضوعات مرتبط با مهندسی مانند رباتیک باشد.

با افزایش تقاضا از کارشناسان در زمینه بیوتکنولوژی و نیز علاقه به تحقیقات زیست شناسی، تخصص در مهندسی زیست محیطی از هر زمان دیگری مطلوب تر است. به دلیل ماهیت سختگیرانه این حوزه، دانش آموزان اغلب مهارت های مدیریت زمان و سازمان و تفکر انتقادی را به دست می آورند.

هزینه یک لیسانس در Bioengineering بستگی به بسیاری از عوامل مختلف دارد. موسسه ای که انتخاب می کند بزرگترین تأثیر را خواهد داشت. به عنوان مثال، یک مؤسسه خصوصی معمولا هزینه قابل توجهی بیشتر از موسسه دولتی هزینه می کند.

اخذ مدرک لیسانس در مهندسی زیست محیطی فرصت های مختلف حرفه ای را باز می کند. مهندسان زیست پزشکی واجد شرایط برای تبدیل شدن به مهندسین پزشکی هستند، مسئول ایجاد ارگان های داخلی مصنوعی، پیشرفت در پزشکی که موجب صرفه جویی در زندگی است. فارغ التحصیلان این برنامه همچنین می توانند طراحان بخش های پروتز باشند، ایجاد اندام های خارجی برای کمک به بهبود کیفیت زندگی افرادی که دچار حوادث یا حوادث بوده اند. علاوه بر ایجاد این فناوری های مهم، کارشناسان در این زمینه نیز برای خدمات نگهداری پزشکی خدمات پزشکی واجد شرایط هستند و قادر به تبدیل شدن به تکنسین مسئول نصب و تعمیر تجهیزات پزشکی می باشند.

پیگیری یک لیسانس در مهندسی زیست محیطی یک سفر است که به همان اندازه زمینه ای متفاوت است. شما می توانید کلاس های محلی، آنلاین و یا حتی خارج از کشور را انتخاب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی شیمی
  • مهندسی زیستی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه