Keystone logo

27 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی مکانیک مهندسی ساخت و تولید 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی ساخت و تولید
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی مکانیک مهندسی ساخت و تولید

یک مدرک لیسانس از طریق یک کالج یا دانشگاه به دست می آید و به طور معمول طول می کشد حدود چهار سال برای به دست آوردن در یک برنامه تمام وقت. این مدرک کارشناسی می تواند زمینه را برای طیف گسترده ای از حرفه ها و آموزش بیشتر با کمک به دانش پژوهان پایه های اصلی در زمینه خود را.

مدرک کارشناسی مهندسی ساخت و ساز چیست؟ مهندسی صنایع زمینه ای است که بر طراحی فن آوری تمرکز دارد که صنایع دیگر را در حال اجرا قوی نگه می دارد و این درجه است که دانشجویان را در این زمینه آماده می کند. محققان احتمالا در دوره های اصلی هسته ای همراه با فرصت های آموزشی تخصصی تر قرار می گیرند. این ممکن است شامل دوره هایی باشد که دانش را در مورد اصول مکانیکی، دینامیک سیال، انواع زبان های برنامه نویسی، اتوماسیون صنعتی و طراحی و ساخت کامپیوتر به دست آورد.

انتظار می رود شرکت کنندگان در برنامه، مهارت های مختلفی را در طول تجربه یادگیری خود تجربه کنند. ارتباطات پیشرفته نوشتاری یک مهارت عموما مفید است که احتمالا به دانش آموزان در هر دو حوزه حرفه ای و شخصی کمک می کند. درک بهتر از سیاست های تولید و بودجه می تواند در محل کار مفید باشد.

کشورها و مؤسسات مختلف قیمت های مختلف تحصیلات را ارائه می دهند، بنابراین غیر ممکن است هزینه های مشخصی برای به دست آوردن این درجه بدون انجام تحقیق کمی تعیین شود. توصیه می شود افراد زمان خود را برای مقایسه و مقایسات قیمت ها قبل از تصمیم گیری بر مبنای کدام موسسه برای آنها مناسب باشند.

از آنجا که فناوری در حال حاضر به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هر صنعت است، فرصت های شغلی برای صاحبان این درجه ممکن است زیاد باشد. بعضی از حرفه های بالقوه شامل مهندس فرایند، مهندس تولید، مهندس تولید، مهندس فروش، طراح ماشین ابزار و مشاور مهندسی تولید می باشد. فارغ التحصیلان همچنین می توانند از طیف گسترده ای از مشاغل دیگر که شامل ساخت و نگهداری فناوری مرتبط با صنعت باشند را با توجه به مهارت های مختلفی که به احتمال زیاد در پی گرفتن این درجه آموزش می آموزند، انتخاب کنند.

کسانی که برنامه های پر مشغله دارند ممکن است از دوره های آنلاین استفاده کنند، در حالی که دیگران می توانند از گزینه های محلی و بین المللی را انتخاب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.