$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید مدارک کارشناسی را مهندسی شیمی سیدنی در مالزی 2022‏

درجه کارشناسی مهر ضمانتی برای تحصیلات بالاتر است. این درجه تحصیلی به افرادی اعطا می شود که سه الی هفت سال در یک برنامه تحصیلی معین تحصیل نموده اند. درجه کارشناسی را می توان در رشته های مختلف در حوزه علوم و علوم انسانی اخذ ن… اطلاعات بیشتر

درجه کارشناسی مهر ضمانتی برای تحصیلات بالاتر است. این درجه تحصیلی به افرادی اعطا می شود که سه الی هفت سال در یک برنامه تحصیلی معین تحصیل نموده اند. درجه کارشناسی را می توان در رشته های مختلف در حوزه علوم و علوم انسانی اخذ نمود.

فارغ التحصیلان مدرک لیسانس در مهندسی شیمی قادر به کار در بخش ها و صنایع مختلف خواهد بود. این خدمات عبارتند از طراحی مواد و تولید، فرآوری مواد معدنی، فرآوری مواد غذایی و یا بخش انرژی است. درجه مهارت دانش آموزان در مناطق مختلف در زیست شناسی، شیمی و فیزیک توسعه.

مالزی سلطنت مشروطه فدرال در جنوب شرقی آسیا است. این سیزده ایالت و سه سرزمین فدرال متشکل و دارای یک سرزمین مجموع 329847 کیلومتر مربع توسط دریای چین جنوبی را به دو منطقه به طور مشابه به اندازه، شبه جزیره مالزی و مالزی بورنئو از هم جدا.

شهر زیبا از Nilai یکی از مکان های پررونق مالزی است. Nilai تا به برخی از بهترین تکنولوژی ها و دانشگاه ها بر اساس تحقیقات از مالزی. دانشگاه Nilai خوبی برای نظام آموزش و پرورش کلاس بالا شناخته شده است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید و مدارک کارشناسی را مهندسی شیمی سیدنی در مالزی 2022‏

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در مالزی
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت

Manipal International University
نیلا, مالزی

شرایط ورود دیگر شایستگی های معادل که توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شده شناسایی مشارکت صنعت داروخانه تحلیلی ... +

شرایط ورود دیگر شایستگی های معادل که توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شده شناسایی مشارکت صنعت داروخانه تحلیلی -
کارشناسی
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی