Keystone logo

115 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی صنایع 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی صنایع
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (115)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی صنایع

  مدرک کارشناسی دوره کارشناسی است که دانش آموزان آماده برای مشاغل در زمینه های خاص، یا پس زمینه آموزشی بیشتر مطالعات خود به کسب و یا مدرک دکترا کارشناسی ارشد به آنها است. با تمرکز در مدیریت صنعتی، دانش آموزان استفاده از فن آوری و علم به تصمیم گیری برای یک کسب و کار یا سازمان.

  کارشناسی در مدیریت صنعتی چیست؟ این یک برنامه مهندسی است که می آموزد هر دو مهارت های مهندسی و تخصص مدیریت تیم خدمات، و دانش آموزان برای کار آماده در محیط بین المللی است. برنامه های متفاوت است، اما نمونه هایی از کلاس شامل مدیریت منابع استراتژیک، مهارت های رهبری، سیستم های پیشرفته برنامه ریزی کیفیت، مدیریت نوآوری، تحقیق و توسعه، حسابداری، بازاریابی و تدارکات بین المللی است. همراه با مطالعات کلاس درس، برنامه اغلب شامل پروژه ها و کارهای آزمایشگاهی.

  سود کارشناسی در مدیریت صنعتی در تعدادی از راه های مفید است.دانش آموزان این فرصت را به کار در محیط های مختلف، از جمله شرکت های راه اندازی و کسب و کار بین المللی داشته باشد. مهارت های آموخته فارغ التحصیلان در تمام زمینه های زندگی نیز آماده کند.

  برنامه های مدیریت صنعتی چند در تعدادی از مکان های بین المللی وجود دارد. بسته به مدت زمان برنامه، محل آن، و دانش آموز فردی، هزینه می تواند بسیار کمی متفاوت باشد. تماس با مدرسه به طور مستقیم برای پیدا کردن آنچه که انتظار مالی.

  مدرک کارشناسی در مدیریت صنعتی دانشجویان برای مدیریت در سراسر جهان آماده می شود. عناوین شغلی شامل مدیر خرید، مدیر بازاریابی، مدیر پروژه، حسابداری مدیریت، مدیر فروش، مدیر زنجیره تامین، مدیریت تولید و کنترل کسب و کار. صنایع شامل بیوتکنولوژی، پتروشیمی، پالایشگاه، پزشکی، خدمات و دولت.

  اگر شما نگران آن است که شما بیش از حد در رفتن در زندگی خود به دنبال یک مدرک مدیریت صنعتی هستند، نگران نباشید. بسیاری از برنامه های ارائه کلاس های آنلاین به طوری که شما می توانید درجه خود را در برنامه خود و با سرعت خود را به دست آورند. پایگاه داده گسترده ما لیست تمام مدارس و برنامه هایی که آنها ارائه دهد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.