Keystone logo

95 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی محیط زیست 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی محیط زیست
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (95)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی محیط زیست

  برنامه درسی لیسانس یک دوره کالج است که به منظور فراهم کردن دانش آموزان در معرض هر دو دانش عمومی و عمومی است. به طور کلی بین سه تا پنج سال، مدرک کارشناسی معمولا نیاز به انجام دوره کارشناسی ارشد است.

  دانش آموزان ممکن است تعجب کنند که یک لیسانس در مهندسی محیط زیست چیست؟ دانشمندان مدرن معتقدند که فعالیت انسانی بر روی این سیاره تاثیر می گذارد و مهندسان محیط زیست برای کاهش این تاثیر تلاش می کنند. محققانی که دوره مدرک کارشناسی را دنبال می کنند، در زمینه های مختلف مهندسی درس می خوانند. آنها یاد می گیرند چگونه برنامه ریزی پروژه ها، ایجاد بودجه، انجام تحقیقات، ساخت ساختارها و انجام وظایف مهم دیگر انجام دهند. در اکثر مدارس، دانش آموزان از کارشناسان صنعت، مقامات دولتی و رهبران غیر انتفاعی که تجربه تحصیلی دارند یاد می گیرند. همچنین، دانشجویان معمولا در پایان مطالعه خود پروژه نهایی را تکمیل می کنند و به آنها فرصت می دهند تا دانش خود را به استادان و کارفرمایان آینده نشان دهند.

  کسانی که به سمت یک لیسانس در رشته مهندسی محیط زیست کار می کنند، اغلب مهارت های مهم زیادی را به دست می آورند. اولا، آنها یاد می گیرند چطور به طور انتقادی فکر کنند، اغلب قادر به حل سریع مشکلات هستند. دوم، دانش آموزان توانایی های همکاری را توسعه می دهند، معمولا با گروه ها برای تکمیل پروژه ها کار می کنند. در نهایت، فارغ التحصیلان اغلب می دانند که چگونه می توان بودجه ها را ایجاد کرد و مهارت های حرفه ای و شخصی را ارتقا داد.

  هزینه تحصیل لیسانس در مهندسی محیط زیست بستگی دارد به اینکه دانشجو ثبت نام کرده و طول برنامه را داشته باشد. دانش آموزان معمولا مدارس آینده را بررسی می کنند تا درک هزینه های تحصیل و هزینه های مربوطه را بهبود ببخشند.

  پس از فارغ التحصیلی، برخی با داشتن یک لیسانس در مهندسی محیط زیست تصمیم می گیرند که در مدرسه باقی بمانند و مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا بگیرند. دیگران تصمیم می گیرند حرفه حرفه ای خود را در دنیای شرکت ها آغاز کنند، با شرکت های محلی، ملی و بین المللی برای توسعه و اجرای پروژه های زیست محیطی کار کنند. برخی از دانش آموزان، البته، تصمیم می گیرند تا با گروه های غیر انتفاعی همکاری کنند، تلاش می کنند زندگی را بهتر برای افرادی که در مناطق آسیب پذیر زندگی می کنند. صرفنظر از جایی که آنها حرفه های هیجان انگیز خود را آغاز می کنند، فارغ التحصیلان مهندسی محیط زیست اغلب هزینه های رقابتی برای خدمات خود را به دست می آورند.

  با توجه به اهداف خود، شرکت کنندگان در برنامه ممکن است یک لیسانس در مهندسی محیط زیست را در یک مجموعه کالج سنتی یا آنلاین دنبال کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.