Keystone logo

41 کارشناسی برنامه ها که در مهندسی معماری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی عمران
  • مهندسی معماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (41)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مهندسی معماری

برنامه مدرک کارشناسی یک دوره مطالعه به طور معمول پایدار چهار سال با نیمی از دوره با تمرکز بر علوم انسانی یا آموزش و پرورش به طور کلی، از جمله انگلیسی، تاریخ، و ریاضیات است. ممکن است باز کردن فرصت های شغلی ممکن برای فارغ التحصیلان.

مدرک لیسانس در مهندسی معماری چیست؟ این برنامه یک پایه محکم برای دانش آموزان برای یادگیری نحوه طراحی، ساخت، و راه اندازی ساختمان های با انرژی کارآمد، با افزایش تمرکز بر روی ترکیب مربوطه ساختمان سبز محصولات و مواد فراهم می کند. آموزش ممکن است شامل قرار گرفتن در معرض به اصول و مبانی مهندسی، تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی ساختمان. ترم ممکن است بین مدارس متفاوت است، اما کلاس های سنتی شامل معادلات دیفرانسیل اعمال، فیزیک، طراحی ساختمان به کمک کامپیوتر، ساخت فن آوری، و مکانیک سیالات.

هستند بسیاری از مزایای حرفه ای و شخصی برای دانش آموزان انتخاب برای ثبت نام در برنامه مدرک کارشناسی وجود دارد.به عنوان مثال، برنامه مهارت های ارتباط موثر و توانایی سازماندهی و هماهنگ پروژه های پیچیده می آموزد. درجه پیشرفته در این زمینه ممکن است در پتانسیل پیشرفت شغلی منجر شود.

طول برنامه و محل مدرسه تعیین کننده هزینه این برنامه است. دانش آموزان آینده نگر باید مدارس طور کامل تحقیق برای اطمینان از برنامه راستا با اهداف خود و آنها را درک ثبت نام و شهریه هزینه های مرتبط.

رشته مهندسی معماری به چالش کشیدن، و فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است فرصت های شغلی متعددی در این زمینه سرعت در حال رشد مربوط به طراحی، ساخت، و برنامه ریزی را پیدا برخی رشته های شغلی شامل تکنسین مهندسی، سیستم های سازه ای مهندسان، مدیران ساخت و ساز، مهندسین عمران، سیستم های برق و روشنایی مهندسان، و مهندسان معماری. بسیاری از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید به طور مستقل کار پس از اخذ آموزش های اضافی، گواهی نامه های حرفه ای، و صدور مجوز.

کلاس های آنلاین ایده آل برای افراد زندگی بین المللی، کسانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر، و یا کسانی ساکن در مناطق دور افتاده با دسترسی محدود به یک موسسه می باشد. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.