Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 29 درجه های کارشناسی که در مهندسی هوانوردی 2023/2024

29 کارشناسی برنامه ها که در مهندسی هوانوردی 2023/2024

بررسی اجمالی

کسب مدرک لیسانس یک مرحله ای است که می توانید بعد از دبیرستان انجام دهید. این اجازه می دهد تا شما را در یادگیری بیشتر در حالی که افق های خود را افزایش می دهد، به عنوان یک فرد رشد، و باز فرصت های جدید برای مسیرهای شغلی خود را.

لیسانس مهندسی هواپیما چیست؟ برنامه ها در این زمینه نه تنها آموزش دانش آموزان را به نحوه پرواز هواپیما مانند هواپیما و هلیکوپتر، بلکه همچنین می توانند مهارت های لازم برای مدیریت پرواز و طراحی حرفه ای را آموزش دهند. این به دانشجویان کمک می کند آماده سازی بهتر و مهارت های هماهنگی پرواز، از جمله آموزش ایمنی، تجزیه و تحلیل و ناوبری. این برنامه ها معمولا توانایی دانش آموزان برای سازماندهی و برنامه ریزی شرایط حمل و نقل را توسعه می دهد، همچنین به آنها درک بهتر طرح های صنایع دستی خود را می دهد.

با یک لیسانس در مهندسی هوا و فضا، بسیاری از افراد می توانند در زندگی روزمره با توانایی های تصمیم گیری مهم مدیریت شوند. دانش آموزان همچنین جزئیات ساخت هواپیما و نحوه مدیریت و نگهداری هواپیما را یاد می گیرند.

بسته به جایی که شما برای یک لیسانس در مهندسی هواپیما می روید، هزینه ها می توانند متفاوت باشند. این برنامه می تواند سه تا پنج سال طول بکشد، هرچند گزینه های پاره وقت نیز ممکن است در دسترس باشد.

کسانی که لیسانس در مهندسی هواپیما کسب می کنند، می توانند به تعدادی از حرفه ها با تمرکز بر هواپیما و جنبه های فنی پشت آنها ادامه دهند. یکی از راههای شغلی برای کسی تبدیل شدن به یک طراح هواپیمائی است که برای ایجاد صنایع دستی و نرم افزاری جدید مورد استفاده در پرواز کار می کند. در عین حال مهندسان هواپیما برای نگهداری و ساخت هواپیما، هلیکوپتر و حتی فضاپیماها تلاش می کنند. یکی دیگر از گزینه ها، پژوهشگر هواشناسی است که فناوری های جدید را برای بهبود بهتر صنایع پرواز پرواز می کند. انواع مختلفی از گزینه های موجود وجود دارد که شامل مشاوران هواپیما و تکنسین های تعمیر و نگهداری می باشند که به یافتن مشکلات و حل مشکلات هواپیما کمک می کنند.

یک لیسانس در مهندسی هواپیما می تواند از مدارس مختلف در سراسر جهان از جمله گزینه های آنلاین کسب شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هوانوردی
  • مهندسی هوانوردی
رشته های تحصیلی
  • هوانوردی (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه