Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 درجه های کارشناسی که در مهندسی کسب و کار 2023/2024

10 کارشناسی برنامه ها که در مهندسی کسب و کار 2023/2024

بررسی اجمالی

لیسانس در مهندسی کسب و کار درجه پایینی برای دستیابی به تسلط در زمینه خود است. به طور معمول، یک لیسانس علوم، یا B.Sc. در مهندسی کسب و کار می تواند از هر سه تا پنج سال به تکمیل و دانش آموزان بلوک های لازم برای تحصیل در رشته یا حرفه ای در مدیریت کسب و کار دانش آموزان.

اول از همه، مدرک کارشناسی مهندسی کسب و کار چیست؟ B.Sc. در مهندسی تجاری معمولا شامل سه برنامه اصلی می شود: تولید و سازمان؛ خرید و فروش؛ و خدمات در برنامه تولید و سازمان، دانش آموزان می توانند با افزایش کارایی، ارزش افزوده کسب و کار را یاد بگیرند. برنامه خرید و فروش متمرکز بر تجزیه و تحلیل داده ها و درک رفتار مصرف کننده است. سرانجام، برنامه خدمات به خدمات خارجی مانند پروژه های توسعه و نوشتن قرارداد متکی است. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه کسب و کار را از طریق جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها بسازند. دارنده مدارک باید در ریاضیات، آمار و اقتصاد آشنایی داشته باشد.

B.Sc. در مهندسی کسب و کار دانشجویان دانش خود را در مورد توسعه، اجرا و گسترش کسب و کار ارائه می کنند. دانش آموزانی که دارای مدرک B.Sc. ممکن است واجد شرایط تحصیل در رشته MBA یا سایر رشته های بالاتر، و همچنین موقعیت های شغلی در سطح مدیریت بالاتر باشد.

هزینه مدرک لیسانس در مهندسی کسب و کار به میزان قابل توجهی از مدرسه به مدرسه و کشور به کشور متفاوت است. با دفاتر پذیرش مشورت کنید تا ببینید که در مؤسسات مختلف در دسترس است و مناسب برای شما مناسب است.

به طور معمول، فارغ التحصیلان برنامه مهندسی کسب و کار در مهندسی برق، کامپیوتر، صنایع خودرو، مدیریت پروژه، هواپیما و مهندسی مکانیک مشغول به کار هستند. این نوع برنامه تحصیلی می تواند تفکر سازمانی، تحلیلی، تفکر انتقادی و مهارت های ریاضی دانش آموزان را افزایش دهد. دارنده مدارک ممکن است واجد شرایط کار در شرکت های کوچک و بزرگ، در سراسر جهان است.

هزاران موسسه وجود دارد که در سراسر جهان از لیسانس مهندسی کسب و کار، از جمله بسیاری از گزینه های آنلاین ارائه می کنند. برای شروع کار به سمت B.Sc. خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی کسب و کار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه