Keystone logo

6 کارشناسی برنامه ها که در NPO 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • NPO
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در NPO

   کارشناسی مدرک کارشناسی است که تعلق می گیرد که دانش آموزان مجموعه ای مورد نیاز از دوره ها در زمینه های علمی، هنر، و یا کسب و کار است. بسیاری از فارغ التحصیلان اغلب نیروی کار خواهد را وارد کنید، در حالی که دیگران در ادامه خواهد داد به کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای خود را.

   مدرک لیسانس در NPO چیست؟ این برنامه برای کسانی که می خواهند برای مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی (NPO) طراحی شده است، و آنها را به یاد بگیرند که چگونه به سرمایه گذاری مجدد همه درآمد اضافی برای رسیدن به اهداف سازمان است. دانش آموزان در مورد انواع مختلف از NPOs و همچنین جنبه های اقتصادی و حقوقی کارگردانی آنها را یاد بگیرند. هر برنامه متفاوت خواهد بود، اما موضوعات ممکن است در اطراف وضعیت مالیاتی، رهبری، برنامه ریزی، سیاست ها، استراتژی، جمع آوری اعانه، پاسخگویی و استماع مقررات، نمایندگی، فعالیت های اقتصادی، و نظارت میچرخد.

   دانش آموزانی که به این درجه تعقیب در بهره مند خواهند شد که آنها برای کمک به جامعه از طریق یک سازمان خدمات و یا خیریه.این که آیا آنها را انتخاب کنید تا برای یک سازمان کار و یا شروع به خود را، دانش آموزان قادر به ایجاد یک تفاوت خواهد بود.

   هزینه های مرتبط با درجه NPO می توانید تا حد زیادی از یک موسسه به دیگری متفاوت است. عوامل عبارتند از: محل مدرسه و مدت زمان برنامه. تماس مدارس خاص بهترین راه برای دانش آموزان برای پیدا کردن آنچه تعهدات مالی مورد نیاز خواهد بود است.

   افراد با درجه NPO می توانید انتخاب کنید به کار در سازمان های غیر انتفاعی که از آموزش و پرورش، علوم انسانی، و دین به خدمات انسانی، بهداشت، و ماموریت های تغییر متمایل اجتماعی است. مسیرهای شغلی ممکن است شامل مدیر توسعه، مدیر اجرایی، مدیر بخش، خدمات و یا رهبر برنامه، و مدیر جمع آوری اعانه. کسانی که با روحیه کارآفرینی همچنین ممکن است بخواهید شروع NPO خود را در منطقه به آنها مهم است.

   شروع تحقیق و مقایسه مدارس در حال حاضر با استفاده از پایگاه داده آنلاین ما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.