Keystone logo

512 کارشناسی برنامه ها که در موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (512)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در موسیقی

آیا می خواهید به دنبال شغلی در صنعت هنرهای نمایشی و یا زمینه موسیقی کلاسیک؟ شما می توانید به مرحله بعد با مدرک لیسانس در موسیقی را. گزینه های درجه شما شامل عملکرد، نقد، تاریخچه موسیقی و دیگر حرفه های هیجان انگیز است.

کارشناسی در موسیقی چیست؟ این درجه پویا راه مناسب برای راه اندازی یک حرفه ای مادام العمر در موسیقی است. به عنوان یک برنامه کارشناسی، آن را به شما ارائه می دهد سه تا چهار سال آموزش فشرده در منطقه مورد علاقه شما موسیقی. شما می توانید در نواختن یک ساز، انجام، آواز خواندن و یا نوشتن در مورد موسیقی تخصص. بسیاری از منتقدان موسیقی موفق و روزنامه نگاران شروع خود را با مدرک لیسانس در موسیقی کردم. این برنامه درجه به طور معمول شامل یک پایان نامه مفصل در مورد یک موضوع مورد علاقه شما و یا یک رسیتال در سطح حرفه ای به عنوان مرحله نهایی از آموزش خود را در موسیقی است.

تحصیل در رشته موسیقی می تواند به شما مزایای بسیاری را ارائه می دهند.دانش آموختگان با مدرک کارشناسی پیوسته حقوق بالاتر و پیشنهادات کاری را بهتر از غیر فارغ التحصیلان دریافت خواهید کرد. مهارتهای تفکر انتقادی و مهارت های تئوری موسیقی به شما خواهد آموخت بیش از چند بار پرداخت در این دوره از کار موسیقی.

کارشناسی در موسیقی اختصاص ندارد به گران. برنامه های درجه بسیاری از ارائه کمک های مالی و یا پاره وقت شهریه در حالی که شما کار می کنند. تماس با برنامه خود را از انتخاب برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات مالی فردی است.

هنگامی که کارشناسی خود را در رشته موسیقی شما به پایان رسید، شما می توانید یک طیف گسترده ای از مشاغل مرتبط با موسیقی را دنبال کنند. برخی از فارغ التحصیلان برای ارکستر سمفونی ملی استماع و یا اولین خود را به عنوان خواننده اپرا می باشد. دیگر فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای رفتن به تدریس موسیقی در مدرسه ابتدایی، مدرسه بالا و یا سطح کالج. کارشناسی در موسیقی نیز به شما می دهد مهارت های شما نیاز به در مورد موسیقی کلاسیک و یا محبوب به عنوان یک روزنامه نگار یا نویسنده ارسال.این تخصص همه کاره شما می دهد طیف گسترده ای از انتخاب های حرفه ای.

کارشناسی در موسیقی می تواند کلید به حرفه موسیقی انجام. برای اطلاعات بیشتر، کشف گزینه های در دسترس در وب سایت ما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.