Keystone logo

16 کارشناسی برنامه ها که در موسیقی شناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • هنر های نمایشی
 • موسیقی
 • موسیقی شناسی
رشته های تحصیلی
 • هنر های نمایشی (16)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در موسیقی شناسی

  چه موسیقی می گویند در مورد فرهنگ مردم؟ چگونه ترکیب موسیقی و عملکرد در طول زمان تکامل؟ چه روش انجام آهنگسازان استفاده برای ایجاد موسیقی؟ شما می توانید پاسخ به تمام این سوالات پیدا کردن زمانی که یک کارشناسی در موسیقی شناسی شما دست آوردن.

  کارشناسی در موسیقی شناسی چیست؟ این برنامه فوق العاده گسترده، که شامل مطالعه تاریخ، انسان شناسی، ارتباطات، و حتی دین. موسیقی مانند یک هنر مهم در جهان است، و به منظور آن را مطالعه، دانش آموزان نیاز به گسترش افق های فرهنگی و اجتماعی خود را. دوره جای تاکید بر مطالعه تاریخ موسیقی و تئوری، و بسیاری از برنامه های نیز دانش آموزان نیاز به استاد یک ابزار. علاوه بر این، دانش آموزان نیاز به انجام انواع ملزومات هنرهای آزاد.

  اگر شما قصد دارید به مطالعه موسیقی، شما نیاز به یک آموزش بعد از متوسطه جامع. برنامه های موسیقی شناسی شما در معرض طیف گسترده ای از موسیقی از سراسر جهان است.علاوه بر این، کلاس های خود را به شما کمک خواهد توسعه پژوهش و مهارت های تحلیلی، که می تواند به تعدادی از رشته های حرفه ای استفاده شود.

  برنامه های درجه بیشتر کارشناسی را چهار سال برای تکمیل، هر چند شما می توانید در هزینه های با تلاش برای به پایان برنامه اولیه کاهش. شهریه و هزینه های از مدرسه به مدرسه متفاوت است، بنابراین شما باید کالج قبل از اعمال به منظور بررسی که شما می توانید هزینه های ثبت نام استطاعت تحقیق.

  بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به دنبال یک فارغ التحصیل، بلکه گزینه های شغلی موجود برای کسانی که تصمیم به ورود به بازار کار وجود دارد. برخی از مهارت های شما در طول زمان خود را در دانشگاه، مانند نوشتن انتقادی و تفکر های honed، می توان به راحتی انتقال، و بسیاری از دانش آموزان کار در شرکت های حقوقی و چاپ و نشر پیدا کنید. اگر شما ترجیح می دهند که یک کار است که اجازه می دهد تا شما را به انعطاف پذیری دانش موسیقی خود را پیدا کنید، شما می توانید تبدیل شدن به یک معلم، بایگان، یا محقق.

  برنامه های موسیقی شناسی موجود در بسیاری از دانشگاه های بین المللی می باشد.اگر شما آماده برای به دست آوردن درجه خود هستند، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.