Keystone logo

20 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی بازاریابی نام گذاری تجاری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • نام گذاری تجاری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی بازاریابی نام گذاری تجاری

مدرک کارشناسی دلالت اتمام موفقیت آمیز دانش آموز از درس های بزرگ خود را انتخاب و تمام نیازهای آن. به این ترتیب، آن نیز نشان دهنده تسلط بر موضوع و احراز صلاحیت به دنبال اشتغال در این زمینه است.

مدرک لیسانس در نام تجاری چیست؟ این برنامه درجه شامل مفاهیم میان رشته ای به توسعه تمرکز خود را بر بازاریابی، ایجاد نام تجاری و شیوه های کسب و کار به عنوان آنها به اشخاص و سازمانهای خاص مربوط است. حوزه های موضوعی معمولا در برنامه درسی شامل شامل مدیریت بازرگانی، بازاریابی و طراحی. ترکیبی از این پالایش توانایی های دانش آموزان به منظور توسعه، ایجاد و حفظ تصویر یک نام تجاری را از طریق استراتژی و ظرافت. دانش آموزان ممکن است این مهارت ها از طریق کارآموزی است که بخشی از درجه تمرین.

کارشناسی در نام تجاری می تواند طیف وسیعی از مزایا مانند آگاهی زیادی از تکنیک های بازاریابی، آشنایی با اصول کسب و کار و بینش به روند ارائه دهد. مهارت های مانند این برای یک نامزد کار بسیار مطلوب و حرفه ای با اعتماد به نفس، بیش از حد.

شما می توانید یک ایده بهتر از چه مقدار در رشته نام تجاری هزینه خواهد شد اگر شما در تماس با دفتر پذیرش در مدرسه شما می خواهید برای شرکت دریافت کنید. آنها می توانند شهریه و هزینه که اعمال خواهد شد برآورد.

دانش آموزانی که با مدرک لیسانس در نام تجاری فارغ التحصیل به احتمال زیاد به نامزد برتر برای تعدادی از موقعیت. نام تجاری است که نزدیک به بازاریابی مرتبط است، بنابراین موقعیت خود را در این زمینه ممکن است بهترین فرصت برای اعمال مجموعه ای از مهارت خود را ارائه دهد. شغل مربوطه دیگر، با این حال، شامل استراتژیست کسب و کار، توسعه تحقیقات شرکت های بزرگ و یا طراح مبارزات انتخاباتی است.در هر یک از این مشاغل، شما می توانید انتظار به ورزش مهارت های توسعه یافته در برنامه تحصیلی و استفاده از آنها برای افزایش به رسمیت شناختن نام شما و مشتریان شما.

اگر شما با توجه به دنبال مدرک لیسانس در نام تجاری، شما ممکن است قادر به انجام این کار از طریق دوره های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.