Keystone logo

27 کارشناسی برنامه ها که در نساجی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مد
 • نساجی
رشته های تحصیلی
 • مد (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در نساجی

  مدرک لیسانس یک نوع برنامه در دسترس برای فارغ التحصیلان دبیرستان است. این مسیری است برای افزایش دانش و مهارت های زندگی در زندگی شخصی و همچنین راه ممکن برای افزایش پتانسیل درآمد و رضایت شغلی در طول سال های کار.

  لیسانس در صنایع نساجی چیست؟ این برنامه به طور کلی آهنگ های متعددی از جمله آماده سازی برای طراحی لباس، حفظ نساجی، مطالعات موزه و تجارت و علوم مصرفی دارد. موضوعات درس می تواند شامل چاپ روی صفحه، تولید بافندگی و پوشاک، روش های محافظت، طراحی اثاثیه و مطالعات فیبر باشد. نمایش مد تولید و علم صنعتی، از جمله طراحی سه بعدی و استفاده از تکنولوژی برای تولید مواد جدید، دیگر مناطق تمرکز ویژه در آموزش گسترده در مطالعات نساجی است.

  درک جامد از پارچه ها می تواند منجر به جذب کار در بسیاری از صنایع شود. همکاری برای ایجاد یک دید مشترک، یک مهارت ضروری است که بسیار قابل انتقال است. درک مواد و چگونگی مراقبت از آنها و نحوه طراحی رفتار مصرف کننده، مهارت های حرفه ای و حیاتی مهم است.

  مهم است که برنامه درست را پیدا کنید. کمی تحقیق در مورد قیمت گذاری، طول مدت تحصیل و مکان فیزیکی در انتخاب یک انتخاب عاقلانه برای یک سفر آموزشی حیاتی ضروری است. وضعیت تحصیلی و شهرت موسسه را که امتیازات تحصیلی و تحصیلی را برای بهینه سازی فرصت های شغلی ارائه می دهند، در نظر بگیرید.

  مدرک در زمینه منسوجات می تواند در حرفه های حرفه ای در طراحی مد و تجارت لباس ها باز شود. خریداران خرده فروشی ممکن است دارای درجه های نساجی باشند، و فارغ التحصیلان نیز ممکن است در موزه ها به عنوان محافظان و محافظان نساجی دست یابند. طراحان گرافیک و چاپگرها اغلب در برنامه های نساجی آموزش دیده اند و بسیاری از فارغ التحصیلان به دنبال پیشرفت تحصیلی هستند و تبدیل به سخنرانان و مربیان پس از پایان دوره می شوند.

  این که آیا اولویت برای تعهد در دانشگاه، موقعیت رفت و آمد یا ثبت نام آنلاین است، روش های بی شماری برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.