Keystone logo

25 کارشناسی برنامه ها که در نقاشی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات هنر
 • هنرهای زیبا
 • نقاشی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات هنر (25)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در نقاشی

  سود کارشناسی در نقاشی یک فرصت ایده آل برای کسانی که می خواهند به مطالعه مجموعه ای متنوع از نظرات اطراف به نقاشی است. دانش آموزان دریافت در رشته نقاشی ممکن است با طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال تبدیل هنرمندان مرفه و احترام. هنگامی که دانش آموزان با مدرک لیسانس در نقاشی فارغ التحصیل شد، آنها می توانند کار در زمینه مجسمه سازی، عکاسی، و نقاشی را پیدا کنید.

  کارشناسی در نقاشی چیست؟ این درجه آموزش و پرورش بیشتر است که دانش آموزان با ملزومات دانش مانند ارائه و نمایشگاه، تعامل اجتماعی، همکاری، و ارزیابی نمونه کارها تجهیز است. دانشجویان همچنین از بلوک های ساختمان اساسی نقاشی، مانند استفاده از رنگ و مواد رنگ شیمیایی مربوط به بوم و مواد دیگر را یاد بگیرند. افراد می توانند به سمت مشاغل که موجب افزایش خلاقیت کار و تشویق بیان ایده ها، احساسات، و سند چشم انداز درونی.

  دلایل متعددی برای انتخاب برای به دست آوردن مدرک کارشناسی در نقاشی وجود دارد. این برنامه می آموزد تعدادی از مهارت ها، مانند طراحی گرافیک، نقاشی، مجسمه سازی، چاپ، تصویربرداری دیجیتال، و طراحی تعاملی. علاوه بر این، کارشناسی در این زمینه افراد را قادر می سازد به منظور توسعه مهارت های فکری و خلاق برای موفقیت در طراحی و هنر جوامع جهانی لازم.

  هزینه های متفاوتی بر حسب مدرسه، و طول برنامه بین یک و سه سال. این ضروری است که شما به اندازه کافی بررسی این دوره از مطالعه به اطمینان حاصل شود که برنامه ارائه شده متناسب با اهداف خود.

  دانش آموختگان در تقاضای بالا برای تعدادی از مواضع، مانند متصدی موزه صاحبان گالری، بایگانی، مورخان هنر و کتابداران، مدیران هنری جامعه، کمک های مالی متخصصان، منتقدان هنر، و اولین وبزرگترین هنر می باشد. دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به مسائل مربوط به خود بیان، مرمت، و تکرار توسعه.

  بسیاری از گزینه های بین المللی موجود برای برنامه از انواع دانشگاهها هستند. دوره های آنلاین هستند یک انتخاب ایده آل برای کسانی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان با دسترسی کمی به یک مرکز زندگی می کنند. گزینه های مبتنی بر اینترنت نیز به افرادی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر رفع میکند. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.