Keystone logo

27 کارشناسی برنامه ها که در نقشه برداری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • ساخت و ساز
 • نقشه برداری
رشته های تحصیلی
 • ساخت و ساز (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در نقشه برداری

  سطوح مختلف تحصیلی وجود دارد که بعد از دبیرستان می تواند مورد توجه قرار گیرد. مدرک کارشناسی می تواند یک انتخاب مطلوب برای کسی که به دنبال رشد در یک رشته خاص است و همچنان سطوح بالاتر یادگیری را دنبال کند. حتی به خودی خود، مدرک لیسانس می تواند فرصت های زیادی را به شما بدهد.

  یک لیسانس در نظرسنجی چیست؟ کسانی که در این برنامه تحصیل می کنند، معمولا آموزش می دهند که چگونه اصول اولیه زمین و ساخت و ساز را بررسی کنند. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند چگونه برای درک و جمع آوری اطلاعات در زمین، چه برای نقشه برداری و یا برای آماده سازی برای ساختمان ها و پروژه های دیگر. برای کمک به ساخت و ساز، اغلب ابزارهایی برای ارزیابی هزینه ها، ارائه مشاوره و مدیریت پروژه ها از ابتدا تا انتها داده می شود. این برنامه به طور کلی سازمان و بنیاد کار ساخت و ساز را آموزش می دهد و مهارت های لازم را برای طبقه بندی و پیش بینی نیازهای مالی و مشکلات احتمالی آینده پروژه های خاص می آموزد.

  مهارتهایی که به طور بالقوه با لیسانس در نظرسنجی به دست آورد، شامل توانایی سازماندهی و مدیریت انواع وظایف، چه در پروژه های بزرگ و چه در زندگی روزمره است. همچنین می توانید انتظار داشته باشید که یاد بگیرید چگونه زمین را اندازه گیری کنید و اطلاعات را در آن جمع آوری کنید.

  به صورت مالی، یک لیسانس در نظرسنجی می تواند از یک دانشگاه به بعد متفاوت باشد. مقدار زمان صرف شده برای به دست آوردن آن می تواند سه تا پنج سال طول بکشد، که همچنین می تواند هزینه ها را تغییر دهد.

  کسی که کارشناسی را در نظرسنجی به دست آورده است می تواند یک تکنسین سنجشی باشد که اطلاعات متنوعی از زمین را برای کمک به طراحی مناطق ساخت و ساز فراهم می کند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند تکنسین های نقشه برداری شوند و زمین را برای نقشه ها بررسی کنند، آیا برای به روزرسانی فعلی یا برای ایجاد امکانات کاملا جدید. یک نقشهبردار کلی برای نقشه برداری از سطح زمین برای تعدادی از منابع نقشه برداری و قانونی، به جای پروژه های خاص کار می کند.

  مکان های مختلفی وجود دارد و شما می توانید یک لیسانس در نظرسنجی کسب کنید. در صورت نیاز، بسیاری از گزینه های از راه دور در دسترس هستند، به شما اجازه می دهد تا درجه خود را از خانه. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.