Keystone logo

17 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی تزئین غذا هنر آشپزی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تزئین غذا
  • هنر آشپزی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (17)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی تزئین غذا هنر آشپزی

مدرک کارشناسی تعیین دانشگاهی سه یا چهار سال است که دانش آموزان برای کار در صنعت داده یا رشته تحصیلی آماده است. برنامه های درجه بیشتر کارشناسی شامل حدود 40 دوره های دانشگاهی و نیاز به گذراندن 120 واحد به کامل است.

تنها چیزی که مدرک لیسانس در هنر آشپزی است؟ این برنامه به طور کلی حدود چهار سال طول می کشد تا کامل، و شامل مطالعه جامع از مهارت های اساسی و پیشرفته مورد نیاز برای حرفه ای در جهان آشپزی. علاوه بر حد عالی رساندن مهارت های آشپزی خود را، در این دوره از مطالعه دانش آموزان فراهم می کند پایه کسب و کار قوی. مباحث مانند امور مالی، بازاریابی، و شیوه های کسب و کار پایدار اغلب مورد بررسی قرار داده و به عمل. مباحث اضافی از مطالعه اغلب شامل غذاهای بین المللی، تغذیه، و بهداشت.

دانشآموزانی که با موفقیت کسب مدرک لیسانس در هنر آشپزی معمولا قادر به فرمان حقوق بالاتری نسبت به همتایان برگزاری غیر مدرک خود را.آنها همچنین قادر به دنبال مدارک تحصیلی پیشرفته تر در زمینه آشپزی، در صورت دلخواه می باشد.

است بدون هیچ هزینه مجموعه ای برای به دست آوردن مدرک لیسانس در هنر آشپزی وجود دارد. در عوض، هزینه برنامه های هنر آشپزی متفاوت در عواملی مانند طول برنامه، قدر و منزلت از مدرسه و منطقه جغرافیایی و یا کشور که از طریق آن برنامه ارائه شده است استوار است.

کارشناسی در هنر آشپزی درجه دارندگان برای کار در طیف گسترده ای از مواضع در صنایع پخت و پز و مواد غذایی خدمات آماده شده است. برخی از فارغ التحصیلان رفتن به عنوان آشپز، سرآشپزها، سرآشپزها sous، سرآشپزها شیرینی و مدرسان پخت و پز کار می کنند. دیگران می توانند به کار به عنوان نویسندگان غذایی، عمده فروشان مواد غذایی، توسعه دهندگان محصول، صاحبان رستوران و یا sommeliers، در میان مواضع دیگر پیدا کنید.

اگر مدرک لیسانس در هنر آشپزی برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما می خواهم به دنبال، استفاده از دایرکتوری گسترده و جهانی Masterstudies از برنامه های مرتبط و استفاده از فرم سرب برای کمک به پیدا کردن یکی مناسب به نیازها و خواسته های خاص خود را. برنامه های هنر آشپزی متعدد ارائه شده در سطح جهان وجود دارد، بنابراین جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.