Keystone logo

94 کارشناسی برنامه ها که در هنر های آزاد 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات عمومی
 • هنر های آزاد
رشته های تحصیلی
 • مطالعات عمومی (94)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در هنر های آزاد

  یک مدرک لیسانس از دانشگاه می تواند به دست آورد و به طور کلی طول می کشد تا سه تا پنج سال کامل شود. این نوع درجه نشان می دهد که یک دانشجو موضوعاتی نظیر ریاضیات، علم و زبان را مطالعه کرده است و بعضی از تخصص ها را در زمینه مطالعه خود به دست آورده است.

  یک لیسانس در هنرهای لیبرال چیست؟ هنرهای لیبرال یک برنامه گسترده ای از مطالعه است که به دانش آموزان فردی اجازه می دهد تا زمینه های تحصیلی را که آنها را علاقه مند می کنند دنبال کنند. یک برنامه هنری آزاد به طور کلی بر هنر و علوم انسانی مانند تاریخ، انسان شناسی فرهنگی و اجتماعی و فلسفه تمرکز دارد. دانش آموزان ممکن است علوم اجتماعی، تاریخ هنر، تاریخ جهانی یا تخصصی مانند تاریخ شرق آسیا، ادبیات، زبان شناسی یا زبان های خارجی را مطالعه کنند. با انعطاف پذیری زیاد، دانش آموزانی که مدرک لیسانس را در هنرهای لیبرال دنبال می کنند، می توانند دانش کاملی از موضوعات مورد علاقه خاص خود را ایجاد کنند.

  با یک لیسانس در هنرهای لیبرال، دانش آموزان می توانند مهارت های سخیف و بحث های عالی را توسعه دهند. آنها همچنین ممکن است ارتباطات پیشرفته نوشته شده و مهارت های فردی را به دست آورند که می توانند در فرصت های شغلی مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

  هزینه مدرک لیسانس در هنرهای لیبرال متفاوت است. این بستگی به سیاست های تحصیلی مدرسه، اینکه آیا موسسه عمومی یا خصوصی است یا خیر، و در آن مدرسه قرار دارد.

  فرصت های شغلی برای دریافت کنندگان مدرک لیسانس در رشته های علوم انسانی وسیع و متفاوت است. فارغ التحصیلانی که زبانشناسی یا زبانهای خارجی را مطالعه می کنند ممکن است با شرکت های بین المللی به عنوان مترجمان، مترجمان و ویرایشگران کار کنند. افرادی که علوم اجتماعی را دنبال می کنند ممکن است با سازمان های بهداشتی به عنوان محققان یا مشاوران کار کنند. دانشآموزانی که بر تاریخ و فرهنگ متمرکز شدهاند میتوانند به عنوان ارتباطات فرهنگی برای شرکتهایی که تجارت بینالمللی را انجام میدهند، اشتغال بالایی داشته باشند.

  افرادی که علاقه مند به پیگیری لیسانس در هنرهای لیبرال هستند می توانند برنامه های موجود را بصورت آنلاین و شخصی در دانشگاه های سراسر جهان پیدا کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.