Keystone logo

84 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری هوش مصنوعی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • هوش مصنوعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (84)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری هوش مصنوعی

  یک مدرک لیسانس یک برنامه دانشگاهی پس از دوره متوسطه است که معمولا طی سه تا پنج سال تکمیل می شود. دانش آموزانی که مایل به ورود به دوره تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای میباشند، باید دارای مدرک لیسانس باشند. بسته به دوره تحصیل و تعداد اعتبارات مورد نیاز، می توان مدرک لیسانس یا لیسانس علوم را نام برد.

  لیسانس هوش مصنوعی چیست؟ این درجه دانشجویان را برای توسعه برنامه های کاربردی هوش مصنوعی مانند تشخیص گفتار، تشخیص چهره و ترجمه زبان آماده می کند. محدوده مطالعه ممکن است شامل داده کاوی، ریاضیات پیشرفته، مهندسی و رباتیک باشد. یک تجربه سنگاپور یا کارآموزی بسیاری از برنامه ها را تهیه می کند و دانشجویان را برای حرفه ها و تحصیلات تکمیلی آماده می کند.

  کسب مدرک کارشناسی در زمینه هوش مصنوعی می تواند مهارت های تفکر تحلیلی قوی و توانایی حل مسائل را که به نفع فارغ التحصیلان به صورت شخصی و حرفه ای است، توسعه دهد. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است مهارت های داده کاوی و تجزیه و تحلیل است که درهای مختلف را در صنایع گوناگون باز خواهد کرد.

  هزینه یک مدرک لیسانس به مدرسه انتخاب شده و طول دوره تحصیل بستگی دارد. دانش آموزان باید تحقیق کنند یا با مدارس آینده در تماس باشند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات مورد نیاز آنها را داشته باشد.

  داشتن مدرک لیسانس در زمینه هوش مصنوعی می تواند راه های جدید و هیجان انگیز حرفه ای را باز کند. مشاغل احتمالی عبارتند از دانشمند داده، متخصص یادگیری ماشین یا مهندس کامپیوتر. کسی که از آموزش لذت می برد، می تواند دیگران را برای توسعه و استفاده از هوش مصنوعی آموزش دهد یا شاید مایل باشد در سطح ثانویه یا آموزش عالی تحصیل کند. یکی دیگر از گزینه ها در فروش برای شرکت هایی است که برنامه های کاربردی هوش مصنوعی را به مصرف کنندگان می پردازند. این یک زمینه رو به رشد است، بنابراین ممکن است در چند سال آینده شغلی در دسترس نباشد.

  دانش آموزان آینده ممکن است مدرک کارشناسی در هوش مصنوعی را در یک دانشگاه یا دانشگاه و یا احتمالا آنلاین به دنبال داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.